Łukasz Szewczyk20.08.2019 (11:17)1 komentarz

Bilet komunikacji miejskiej przez telefon w Orange

W Warszawie i 70 innych polskich miastach, osoby korzystające z komunikacji miejskiej mogą doliczyć opłatę za przejazd tramwajem czy autobusem do rachunku za usługi telekomunikacyjne.
Bilet komunikacji miejskiej przez telefon w Orange
Aby zakupić bilet komunikacji miejskiej wystarczy na smartfonie zainstalować aplikację SKYCASH, a w ustawieniach zmienić metodę płatności na "dolicz do rachunku Orange". Nie ma potrzeby podłączania do aplikacji karty płatniczej. Mobilny bilet otrzymamy na telefon. Kwota za kupiony bilet zostanie automatycznie doliczona do rachunku Orange i będzie widoczna na kolejnej fakturze.
Z tej metody płatności mogą skorzystać klienci abonamentów mobilnych Orange, planów MIX oraz pakietów Orange Love. Dostawcą płatności i rozwiązania technicznego jest firma DVMP z grupy Digital Virgo.

Orange Polska już wcześniej zapewnił możliwość doliczenia do rachunku opłat za płatne parkowanie oraz inne usługi dostarczane przez dostawców tj. Google i Microsoft.

Jednorazowy zakup nie może przekroczyć równowartości 50 euro w złotych. Natomiast w cyklu rozliczeniowym, klienci mogą doliczyć do rachunku usługi elektroniczne za nie więcej niż równowartość 300 euro. Usługa jest bezpieczna. Aby z niej skorzystać nie trzeba podawać numeru karty płatniczej.

Komentarze (1 - 1 z 1)

poki bramki w metrze nie sa dostosowane do qr codow nie ma to sensu - wtedy trzeba miec zolty kartonik !!!!
 0  

Polecamy