Łukasz Szewczyk21.08.2019 (14:28)3 komentarze

Netia: Internet 1 Gb/s z TIDAL lub HBO w cenie, nowy pakiet z Polsat Sport Premium, Eleven Sports i Canal+

Netia wprowadziła nowe oferty światłowodowego dostępu do internetu do 1 Gb/s z TIDAL lub HBO GO w cenie abonamentu i umową na 9 miesięcy. Dostępne są też nowe pakiety Internet z TV z dostępem do kanałów premium (m.in. Polsat Sport Premium, Canal+)
Netia: Internet 1 Gb/s z TIDAL lub HBO w cenie, nowy pakiet z Polsat Sport Premium, Eleven Sports i Canal+
Z myślą o osobach, które nie chcą wiązać z operatorem długoterminową umową, Netia przygotowała nową ofertę z umową na 9 miesięcy. Wybierając tę ofertę, klienci otrzymują światłowodowy dostęp do internetu o prędkości pobierania danych nawet do 1 Gb/s (podstawowa opcja za 50 zł miesięcznie zapewnia pobieranie danych z prędkością do 150 Mb/s), ale również mogą wybrać bez dodatkowych opłat serwis muzyczny TIDAL lub dostęp do HBO GO.
Oferta dostępna jest w kilku wariantach prędkości łącza internetowego (150 Mb/s, 500 Mb/s, 1 Gb/s), a abonament (z wliczonym dostępem do TIDAL lub HBO GO) wynosi odpowiednio: 50, 70 i 90 zł. W pierwszym miesiącu, niezależnie od wybranego wariantu prędkości łącza, abonament wynosi 40 zł. Do każdego z wariantów klient otrzymuje, bez dodatkowych opłat, nowoczesny router WiFi. Aktywacja to wydatek 49 zł.

Do światłowodowego internetu (z TIDAL lub HBO GO) można dokupić kartę SIM Netia Mobile, z nielimitowanymi połączeniami, nielimitowanymi SMS/MMS oraz dostępem do internetu bez limitu danych za jedyne 30 zł miesięcznie.

Nowa oferta z telewizją premium
Netia zaprezentowała również odświeżoną ofertę pakietową (światłowodowy internet z usługą TV) z kanałami premium. Do dotychczasowych pakietów: dla Kibica (m.in. z Polsat Sport Premium, Eleven Sports) i Kinomaniaka (m.in. z HBO HD), dodany został wariant z pakietem Canal+ Prestige.

Każdy z wymienionych pakietów (internet + TV) kosztuje, bez zmian 80 zł miesięcznie, zawiera światłowodowy dostęp do internetu z prędkością pobierania danych do 150 Mb/s i ponad 100 kanałów TV (większość w HD). Przyspieszenie łącza internetowego do 500 Mb/s to dodatkowe 20 zł miesięcznie, a do 1 Gb/s 40 zł miesięcznie.

Dla zagorzałych kibiców sportowych, a zwłaszcza piłki nożnej, Netia przygotowała bogatszy pakiet internetu z TV, który obejmuje m.in. kanały Polsat Sport Premium, Eleven Sports i, nowość, Pakiet Canal+ Prestige w łącznej cenie 110 zł miesięcznie (z internetem do 150 Mb/s). Jest to wyjątkowa oferta, dzięki której klienci otrzymają dostęp do transmisji najlepszych lig w Europie - m.in. Ligi Mistrzów UEFA, ligi angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej i oczywiście polskiej Ekstraklasy. Kupując te pakiety klienci przez pierwsze trzy miesiące, promocyjnie, nie będą opłacać abonamentu.

Sprzedaż nowych ofert światłowodowego dostępu do internetu do 1 Gb/s zostanie wsparta kampanią outdoorową na dworcach w dużych polskich miastach - Kraków, Wrocław, Łódź oraz w warszawskim metrze. Przygotowana została również kampania online, która startuje 21 sierpnia.

Komentarze (1 - 3 z 3)

500/100 w Netii mam za 44.90 brutto. Także nic ciekawego
 1  
We Wrocławiu Światłowód od Netii tylko do 100 Mbps odziedziczony po Dialogu. Na pytanie kiedy będzie 1 Gbps, nie wiedzą kiedy nastąpi modernizacja sieci. Daje im 1,5 roku później przechodzę do Orange.
 3  
Netia to nie moja bajka , rozczarowała mnie niska jakość obrazu telewizji internetowej ( pixeloza ) która jest widoczna w porównaniu z telewizją satelitarną nc+ . I to na internecie światłowodowym gdzie niema ograniczeń pasma i bitrate . Teraz tylko czekam na koniec umowy !
 5