Łukasz Szewczyk22.08.2019 (14:00)10 komentarzy

Domowy Internet LTE Cyfrowego Polsatu za połowę ceny dla klientów usług TV

Cyfrowy Polsat przygotował ofertę specjalną Internetu Domowego LTE dla klientów korzystających z telewizji satelitarnej lub telewizji kablowej w technologii IPTV.
Internet Domowy LTE Cyfrowy Polsat
W ramach nowej oferty abonenci posiadający usługę telewizyjną z miesięcznym abonamentem od 49,90 zł mogą dokupić Internet LTE nawet za połowę ceny. Promocja obejmuje dwa abonamenty: 50 GB + LTE bez końca za 25 zł miesięcznie oraz 100 GB + LTE bez końca za 45 zł/mies.
LTE bez końca oznacza, że nawet po wykorzystaniu wybranego pakietu danych, będąc w zasięgu Internetu LTE, możemy dalej korzystać z usługi.

W ramach oferty klient dodatkowo otrzymuje: możliwość przetestowania usługi przez 14 dni, ochronę Internetu bez opłat przez 1 miesiąc (później 9zł/mies.); trzy pakiety IPLA bez opłat przez 2 miesiące (później 10 zł/mies.), a w nich dostęp do najlepszych filmów i seriali, sportu oraz materiałów dla najmłodszych widzów.

Oferta dostępna jest w stacjonarnej sieci sprzedaży, z umową na 24 miesiące. Istnieje możliwość wybrania opcji z urządzeniem, jak i bez.

Zestaw Internetu Domowego 300 to rozwiązanie składające się z modemu zewnętrznego LTE (ODU-300) i routera Wi-Fi (IDU-300). Sprzęt sprawdza się na obszarach o trudnych warunkach geograficznych lub urbanistycznych, na granicy zasięgu oraz często tam, gdzie nie ma dostępu do Internetu stacjonarnego, zarówno w blokach, jak i domach jednorodzinnych. Zestaw zapewnia większy obszar zasięgu i moc odbieranego sygnału

Komentarze (1 - 10 z 10)

Po wykorzystaniu limitu gb,jest lejek,tylko nie zawsze włacza się od razu,tylko losowo.Także trzeba brać to pod uwagę,że to nie jest jak piszą"bez końca"
 11  
Póki taka usługa nie będzie "NO LIMIT" z pełną prędkością... to można sobie wszystkie internety mobilne wsadzić w D*PE... !! !! !!
 23  
bez jaj, domowy internet lte + limit? Przecież to nie ma racji bytu.
Dziwi mnie, że są na to klienci...
I tutaj powinien Polsat sobie wziąć przykład z t-mobile.
Jako jedyny odważył się nie limitować swojej domowej wersji lte i jakoś się dało.
Polsat weź się ty lepiej nie wygłupiaj.
 11  
Lte bez limitu BZDURA KŁAMSTWO OSZUSTWO Czytajcie regulaminy. Przy zużyciu pakietu podstawowego plus około 200-250 gb Zmniejszają prędkość do 32kbs
W regulaminie jest zapis że mogą obniżyć prędkość do 32kbs w każdej chwili po wykorzystaniu pakietu podstawowego
 7  
To chyba dla tych co mieszkają w Bieszczadach bez dostępu nawet do łącza stacjonarnego Orange. Bo każdy kumaty wybierze inną firmę.
 4  
mialem no limit w tmobile i juz chyba wolalbym aby tam byl limit niz sie irytowac spadkiem z 50 mb na 512 kb !
 1  
Zygmunt ma 12 mld PLN do spłacenia, więc szuka łosi do spłaty długu.
 3  
Internet od CP przypomina g..no zawinięte w papierek po cukierku.
 2  
No i racja jestem posiadaczem LTE od Polsatu i powiem tak modlę się żeby te 6 miesięcy umowy się skończyło tak badziewanego internetu nigdy nie miałem max w super dzień 5 mb.i to wszystko a obiecywali do 100 porażka nie polecam
 4  
Ja zakupiłem ostatnio LTE z Polsatu nie wiem mi śmiga chpodz mieszkam na wsi i może dlatego że sa nadajniki nie tak przeciazone jak kiedyś 2 lata temu jak mam pakiet pelny 40 GB predkosc mam nawet 100Mb/s a jak wykorzystam pakiet mam tak srednio okolo 46MB/s a w miesiacu wykorzystuje okolo 100GB z tego Darmowa ipla bo nie ściąga z pakietu danych
 0