Łukasz Szewczyk29.08.2019 (17:38)17

Giga Taryfy. Nowa oferta T-Mobile

W poniedziałek (2 września 2019 roku) T‑Mobile wprowadzi do swojej oferty Giga Taryfy. Operator zapowiada największe na rynku pakiety internetu mobilnego przy pełnej prędkości w ramach oferty głosowej.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 17 z 17)

Gówniarze z media2
 2  
Internet w timobajl drastycznie zwolnił, u nich już nie ma że tyle a tyle z pełną prędkością, bo aktualnie wszędzie jest 1,5 max 2,5 mb/s. Jak oddali połowę wylicytowanego pasma Orange w zamian za dostęp do światłowodów to już teraz będzie tylko gorzej, widać to bardzo dobrze na wskaźniku sygnału, gdzie smartfon pokazuje tylko połowę dostępnego zasięgu, a do tego ten zasięg wiecznie "pływa", mniej więcej co 3-5 sekund od 1 do 3 kresek.
Poza tym piszą że internet w UE bez dodatkowych opłat, ale że dają go tylko 1gb to już nie piszą!!! Niedawno byłem w Niemczech na wycieczce to zamiast surfowania po niemieckim timobajlu (do którego logują na sztywno, bez możliwości zmiany na inną sieć) cały czas kręciło się tylko kółko bez odtwarzania treści lub pasek postępu zatrzymywał się w połowie, po to by zniechęcać do korzystania i zużyć mało danych w UE.
Tak jak napisali poprzednicy - nonsens!!!!
Ja aktualnie zmieniam wszystkie karty w rodzinie na Orange, po 20 latach...
 11  
w pluszaku na kartę 25 pln kosztuje no limit i 25 gb. w timobajl 59 za no limit i 30 gb. no ale robercik kosztuje.
 1  
Wszyściutko dla polaczka będzie złe...Nic nigdy nie podpasuje. A może by tak przestać marudzieć i coś pozytywnego zobaczyć??? np więcej neta i zaraz 5G
 3  
taaaaaaaa, tylko porównaj sobie ZASIĘG w całej PL
t-mobile zdecydowanie przewyższa nie tylko Plush`a ...
 1  
a co z obecymi umowami na internet domowy od T-Mobile?
Do końca umowy bez zmian?
 0  
Jakby nie było, korzystam z internetu domowego od T-Mobile od jakichś 9 miesięcy.
Od początku byłam zadowolona, bo biorąc pod uwagę ludzi narzekających na tą ofertę, u mnie internet od t-mobile działa nadzwyczaj dobrze, prędkość 60MB, a w rzeczywistości ta prędkość to wahania od 40 do 55. Więc z pewnością bym tą umowę przedłużyła.
Byłam również na tyle zadowolona, że chciałam przenieść do nich jeszcze 3 numery telefonów po skończonej umowie u aktualnego operatora.

Ale po tej informacji podziękuję.
Nie przedłużę tej umowy, bo nie potrzebuje takiego internetu.
No i właściwie na przenosiny numerów również przeszła mi ochota.
 4