Łukasz Szewczyk30.08.2019 (16:36)1 komentarz

AutoMapa udostępnia narzędzie do aktualizacji ograniczeń prędkości

Nowe funkcje AutoMapy.
AutoMapa udostępnia narzędzie do aktualizacji ograniczeń prędkości
Sytuacja na drogach zmienia się dynamicznie. Remonty dróg skutkują nowymi ograniczeniami prędkości wprowadzanymi tylko na czas prac drogowych. Dzięki nowej funkcji AutoRadaru pozwalającej na aktualizację ograniczeń prędkości, użytkownicy AutoMapy zyskali możliwość wymiany między sobą informacji o aktualnie obowiązujących limitach na drogach. Dotykając ikony znaku drogowego, jednym kliknięciem można zaktualizować informację o obowiązującym ograniczeniu.
Nowa wersja AutoMapy wprowadza również pełnoekranowy tryb zgłoszeń w AutoRadarze. Umożliwia on w wygodny sposób przekazywanie informacji o patrolach, punktach kontroli drogowej, aktualnych ograniczeniach prędkości czy wypadkach.

Nowa wersja AutoMapy dla iPhone to również nowości w CarPlay, który pozwala na obsługę nawigacji przez samochodowy system inforozrywki. Dzięki nowemu układowi przycisków w trybie CarPlay możliwe było wprowadzenie nowych funkcji związanych ze zgłaszaniem zdarzeń drogowych i ograniczeń prędkości, jak również umieszczenie prędkościomierza z aktywnym systemem monitorującym przekroczenie dopuszczalnej prędkości. Użytkownicy AutoMapy dla systemu Android otrzymają tę funkcję w jednej z kolejnych aktualizacji aplikacji.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Niech lepiej Automapa zadba o bieżącą aktualizację swoich map. Chyba rok czy dwa lata temu w Bodzentynie był niekończący się remont drogi przez miasto a Automapa cały cas pokazywała przejezdność trasy i wpakowała mnie w kanał. Przeszedłem na Naviexperta i zero problemów.
 1  

Polecamy