Łukasz Szewczyk09.09.2019 (16:02)brak komentarzy

Samsung Galaxy Tab S6 już dostępny w Polsce. Promocja Odkup - Tab S6

Galaxy Tab S6, tablet marki Samsung oferujący moc PC w lżejszej formie, zadebiutował właśnie w polskich sklepach.
Galaxy Tab S6
Nowy Galaxy Tab S6 łączy funkcje pozwalające uwolnić kreatywność z mocą PC. S Pen, charakterystyczny dla urządzeń mark Samsung rysik, oferuje teraz nową metodę sterowania - gesty S Pen Air Actions. Dzięki nim, można intuicyjnie rejestrować selfie i wideo czy kontrolować tworzenie treści multimedialnych, nawet gdy nie trzymamy tabletu w dłoniach. Za pomocą jednego kliknięcia można przekształcić odręczne zapiski wykonane S Pen w tekst cyfrowy i zapisać w edytowalnym formacie Microsoft Word.
Galaxy Tab S6 / Fot. Samsung
Galaxy Tab S6 / Fot. Samsung
Tablet oferuje również udoskonaloną wersję Samsung DeX, funkcji, która pozwala użytkownikom płynnie przejść do pracy niczym na komputerze PC. Specjalny klawisz funkcyjny DeX dostępny jest na dedykowanej Galaxy Tab S6 klawiaturze BookCover, co ułatwia skorzystanie z tej funkcji. Samą klawiaturę również ulepszono dodając do niej uchwyt na S Pen, touchpad, nowe klawisze funkcyjne, a także umożliwiając ustawienie jej pod kątem.

Urządzenie to też sztandarowy ekran Super AMOLED o przekątnej 10,5 cala, 4 głośniki stereo z technologią Dolby Atmos, dostrojone przez inżynierów AKG, oraz pierwszy w historii tabletów Samsung podwójny aparat fotograficzny, z ultraszerokokątnym obiektywem. Te funkcje zapewnią niezrównane wrażenia audiowizualne. Za wydajność i moc przetwarzania danych odpowiada procesor Snapdragon 855 wykonany w 7nm. Galaxy Tab S6 to także pierwszy tablet Samsung, który wyposażono w optyczny czytnik linii papilarnych w ekranie.

Galaxy Tab S6 / Fot. Samsung
Galaxy Tab S6 / Fot. Samsung
Więcej o Galaxy Tab S6 informowaliśmy TUTAJ.

Cena urządzenia wynosi ponad 3 tys. zł.

Promocja
Konsumenci zainteresowani zakupem Galaxy Tab S6 mogą skorzystać ze specjalnej oferty Odkup - Tab S6 i odsprzedać w rozliczeniu stary smartfon lub tablet zyskując tym samym voucher zwiększający jego wycenę o 400 zł. Aby skorzystać z oferty należy do 30 września 2019 kupić Galaxy Tab S6 i w ciągu 7 dni zarejestrować się do promocji za pomocą formularza, a następnie wycenić i odsprzedać stary smartfon albo tablet za pośrednictwem strony wycena.samsung.pl.