Łukasz Szewczyk15.09.2019 (13:13)6 komentarzy

Nowa oferta Play Homebox. Telefon, Internet, TV i prezenty na start

Komórkowa sieć Play wprowadza do oferty nowy pakiet, który obejmuje nielimitowane usługi komórkowe, Internet i rozrywkę TV. Dodatkowo operator przygotowałtakże prezenty i rabaty na smartfony, nawet do 500 zł
homebox-tv-desktop
Nowy pakiet Play Homebox TV to połączenie trzech usług. Pierwszą z nich jest abonament komórkowy. W ramach pakietu klienci będą mogli korzystać z nielimitowanych połączeń, wiadomości SMS i MMS oraz Internetu w swoim smartfonie, gdzie do wykorzystania jest 40 GB transferu danych w pełnej prędkości. Razem z aktywacją numeru, użytkownik otrzyma darmowy, półroczny dostęp do platformy TIDAL, która oferuje bibliotekę j muzyki. Oprócz tego operator przewidział zniżkę na smartfony m.in. Huawei P20 Pro, Xiaomi Mi 9T, Samsung Galaxy Note10 w wysokości 500 zł dla osób decydujących się na wybór oferty DUET lub RODZINA.
Drugą usługą wchodząca w pakiet jest abonament internetowy.. W ramach oferty użytkownik otrzymuje pakiet nielimitowanych gigabajtów, z czego aż 150 GB z pełną prędkością. Dodatkowo w promocji klienci mogą też wybrać w prezencie dodatkowy pakiet 50 GB miesięcznie.

Trzecią usługą pakietu jest telewizja. W pakiecie klient otrzymuje także TV BOX wraz z dostępem do filmów, seriali i programów na żądanie, a także tradycyjnych kanałów telewizyjnych. Urządzenie działające pod kontrolą systemu Android TV pozwala korzystać z dodatkowych aplikacji m.in. Netflix, HBO GO, YouTube, Ipla, Player, TVP VOD. Obsługuje także wideo w jakości 4K oraz HDR, a pilot Bluetooth umożliwia łatwe wyszukiwanie treści głosem. Urządzenie można podłączyć do dowolnego telewizora z portem HDMI oraz do dowolnego łącza internetowego. Można oglądać filmy i seriale na żądanie oraz programy do 7 dni po ich emisji, a także nagrywać je w chmurze udostępnianej przez Play.

Cena pakietu obejmuje dostęp do 33 kanałów telewizyjnych w tym: Comedy Central, Fox, Fox Comedy, Disney Channel, Disney Junior, Disney XD, kanałów z rodziny National Geographic, History, TNT i innych. Po podłączeniu urządzenia do anteny telewizji naziemnej lub gniazda kablówki lista zostanie rozszerzona o podstawowe kanały z naziemnej telewizji cyfrowej.

Oferta Play Homebox TV / Oferta Play Homebox TV
Oferta Play Homebox TV / Oferta Play Homebox TV
Play przygotował dla użytkowników nowej oferty dodatki na cały okres trwania umowy. W ofercie powitalnej pojawił się dodatkowy pakiet Internetu mobilnego oraz pakiety telewizyjne. Oznacza to, że każdy, kto zdecyduje się skorzystać z promocji będzie miał do wyboru jeden z prezentów: ekstra 50 GB miesięcznie na karcie do Internetu, pakiet kanałów HBO wraz z HBO GO,pakiet SPORT z kanałami Eleven Sports pakiet KIDS z ofertą programów dla dzieci, pakiet EXTRA z szeroka ofertą kanałów rozrywkowych.

Cena wersji PLAY Homebox TV dla jednego użytkownika (opcja SOLO) to 100 zł miesięcznie. Oferta dostępna jest także w wersji DUET (dla dwóch użytkowników) w cenie 75zł/os oraz RODZINA (dla 3 użytkowników) już za 60zł/os. 4-ta i kolejna osoba zapłacą jedynie 50 zł miesięcznie.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Takie to sobie. Lista kanałów..... szkoda pisać.
 6  
cenowo i ofertowo nie powala. Wolę UPC bez dwóch zdań!
 8  
" Trzecią usługą pakietu jest telewizja.
W pakiecie klient otrzymuje także TV BOX wraz z dostępem do filmów, seriali i programów na żądanie, a także tradycyjnych kanałów telewizyjnych.
Urządzenie działające pod kontrolą systemu Android TV pozwala korzystać z dodatkowych aplikacji m.in. Netflix, HBO GO, YouTube, Ipla, Player, TVP VOD. (...)

Urządzenie można podłączyć do dowolnego telewizora z portem HDMI oraz do dowolnego łącza internetowego."

.... czyli trzeba oddzielnie zapłacić za internet (swojemu operatorowi) żeby w pełni korzystać z usługi telewizyjnej. Bo te gigabajty w pakiecie od LAY-a skończą się szybciutko. :)
 8  
Operatorzy zaciemniają teraz oferty tak żeby nie dało się łatwo porównać z innymi opami. W rzeczywistości jest to bardzo niekorzystna oferta jeżeli podsumować składniki. No ale sprzedawca może o takiej ofercie bajki przez pół godziny opowiadać niezorientowanemu klientowi.
 9  
150 GB, jak dwie gierki na XBox One X ważą razem ok 120 GB!!! Gdzie do LUDU!!!
 9  
jak dla mnie mało dokumentalnych kanałów;(
 1