Łukasz Szewczyk04.11.2019 (11:30)4 komentarze

Świąteczna oferta Plusa. HBO, Liga Mistrzów i Tidal przez trzy miesiące w prezencie

Świąteczna niespodzianka w Plus Abonament, czyli serwis muzyczny TIDAL, pakiet filmowy HBO oraz europejskie puchary - Liga Mistrzów i Liga Europy przez trzy miesiące w prezencie. Dostępna jest nowa promocja, dzięki której klienci mają możliwość jednoczesnego bezpłatnego korzystania ze wszystkich trzech usług premium oferowanych w sieci Plus
Od 4 listopada 2019 roku sieć Plus wprowadza w swojej ofercie abonamentowej możliwość wypróbowania przez trzy miesiące trzech usług: TIDAL, IPLA HBO i IPLA Polsat Sport Premium. Są one dostępne w tym czasie bez opłat, a po okresie próbnym można zrezygnować lub korzystać zarówno z jednej, jak i dwóch lub nawet wszystkich trzech usług zgodnie z cennikiem subskrypcji. Z promocji mogą skorzystać nowi oraz przedłużający umowę klienci oferty Plus Abonament.
Plus Abonament to trzy taryfy za 30, 40 i 50 zł, a w nich nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz Internet do tego. W abonamencie za 50 zł dostępny jest Internet bez końca - pakiet 12 GB, po wykorzystaniu którego można korzystać z Internetu z prędkością 1 Mb/s.

W dodatkowym abonamencie za 70 zł miesięcznie, klient otrzymuje usługi telekomunikacyjne bez limitu, dwa razy większy podstawowy pakiet internetowy 24 GB, po użyciu którego można dalej swobodnie korzystać z Internetu z prędkością 2 Mb/s oraz wybraną usługę: TIDAL, HBO GO lub Pakiet IPLA Polsat Sport Premium w cenie abonamentu.

Klienci którzy bardzo dużo korzystają z Internetu, także na innych urządzeniach niż smartfon, mogą wybrać abonament za 75 zł, w ramach którego wszystko jest bez limitu, a pakiet internetowy to aż 72 GB.

Świątecna oferta Plusa (od 4 listopada 2019)
Świątecna oferta Plusa (od 4 listopada 2019)
W każdym z wymienionych abonamentów można skorzystać z promocji "3 miesiące gratis", przy czym w abonamencie za 70 zł wybrany serwis jest wliczony w cenę abonamentu, a z pozostałe są przez trzy miesiące w prezencie.

Każdy klient z abonamentem minimum 50 zł może w dowolnym momencie dobrać kolejne karty nawet za 50% ceny, co pozwala na elastyczne i w miarę pojawiających się potrzeb podejmowanie decyzji w tej sprawie.

Promocja "3 miesiące gratis" obowiązuje do 26 grudnia 2019 roku.

Komentarze (1 - 4 z 4)

plush abonament za 25pln ( 15 giga full no limit, umowa na 24 miesiące i 3 miesiące za 0 pln) + 25pln hbo go = 50pln za pakiet któru w plus kosztuje 70 pln.
liczą sobie 20pln z pośrednictwo - 40%
 6  
Nie rozumiem ludzi, którzy biorą abonamenty na telefon. Oferty te są słabsze od pre-paidowych. A za telefony niby po 1 - 100 PLN i tak trzeba zapłacić w abonamencie. I to z nawiązką.
 9  
Ale po co daja teraz lige mistrzów przez 3 miesiące jak runda jesienna niedługo sie kończy cwaniaczki ciekawe czy sie ktos nabierze na to
 5  
Usługi już są wliczone cenę abonamentu ,a po 3 miesiącach mam 2 raz za nie zapłacić ,promocja dla ......

Dajcie abonament za max 50 zł ,z pełnym nolimitem i 30 gb netu,do tego jakiś telefon 30 % taniej niż cena rynkowa i hit murowany.No ale lepiej wydać grube miliony na daremne reklamy brawo my niż stracić parę zł na nowego klienta.
 3