Łukasz Szewczyk18.11.2019 (16:07)12 komentarzy

Świąteczna oferta UPC Polska. Pakiety z telewizorami i smartfonami w prezencie

UPC Polska uruchamia ofertę świąteczną. Teraz do promocyjnych pakietów z internetem światłowodowym i cyfrową rozrywką klienci otrzymają w prezencie smartfon Samsung Galaxy A10 lub jeden z markowych, panoramicznych telewizorów ze Smart TV: Samsung 43" albo Sony 40".
święta
W przypadku dwóch pakietów ze smartfonem Samsung Galaxy A10 w prezencie, klienci mają do wyboru internet oraz usługi mobilne z pakietem danych 10 GB lub internet i rozszerzony pakiet cyfrowej rozrywki (165 kanałów Horizon Max), w cenie 99,99 zł i 109,99 zł miesięcznie.
Cztery pakiety oferują klientom wybór między telewizorem Samsung 43 "lub Sony 40" w prezencie. Zawierają internet (do 300 lub do 500 Mb/s z najlepszym Wi-Fi), rozszerzony pakiet cyfrowej rozrywki (165 kanałów Horizon Max) oraz zestaw treści premium (HBO, Cinemax, Eleven Sports, eXtra, myPrime), w cenach od 149,99 zł do 179,99 zł miesięcznie. Wszystkie obejmują także usługę Multiroom CI+, która umożliwia oglądanie ulubionych programów na telewizorze w prezencie bez dodatkowego dekodera.

Świąteczna oferta UPC Polska
Świąteczna oferta UPC Polska

Komentarze (1 - 10 z 12)

A gdzie nowe kanały przedewszystkim ELEVEN SPORTS 4, HISTORY 2 HD !!!!!
 18  
O nowych kanałach możesz zapomnieć
 1  
UPC = Ubogi Pakiet Telewizyjny

Non stop chwalą się coraz szybszym internetem, telefonią komórkową a całkowicie zapomnieli o ofercie telewizyjnej. Od lat zastój i poważne braki w liście programów. Stali klienci wciąż czekają na nowości (nie w stylu Epic Drama czy France24):
- Eleven Sports 4K
- Canal+ NOW 4K
- AMC HD
- VH-1 Classic
- MTV Classic
- Eska Rock
- 2X2 HD
- Novela TV HD
- Water Planet HD
- Bollywood
- Dorcel XXX
- Blue Hustler
- Adult Channel
 13  
Macie ponad 100 kanałów i ciagle narzekacie, że Wam mało. A kiedy Wy je wszystkie oglądacie? Czy chociaż polowe z nich obejrzeliscie? Żal czytać te narzekania, nie podoba się to wypowiadać umowy i do Polsatu przenieść.
 8  
UPC nie ma dekoderow 4k,to jak wy chcecie miec canal+4k czy eleven4k,bez dekodera nie da rady,moze za rok wprowadza,tak mowia,to znaczy,ze za 2lata
 13  
Upc z horizonem cofa się. Zero innowacji
 13  
w UPC nadal brak 4k ,za to rozdają telewizory z 4k he he
 16  
upc 100 lat za muzynami z tymi starymi duzymi pudlami Horizon bez 4k
 11  
A gdzie nowe kanały przedewszystkim ELEVEN SPORTS 4, HISTORY 2 HD !!!!!
zapomnij :) dla nich sie kasa liczy co widac po cenach. najdrozsza kablowka w polsce. jak chcesz polecam c+
 5  
Wstydzili by się taką ofertę dawać.Niech biorą przykład z konkurencji.
Ja przedłużyłem umowę z pewną firmą i nawet nie mogę pisać na jakich warunkach bo oferta jest indywidualna.Jednak cieszy mnie ilość upustów jakie dostałem.UPC musi się postarać bardziej jak chce zachęcać do swojej oferty.
 9  

Polecamy