Łukasz Szewczyk28.11.2019 (15:46)3 komentarze

Orange Flex z ofertą dla rodziny. Nowy plan od 15 zł miesięcznie

Orange wprowadza nowości do oferty Orange Flex. Od teraz w ramach oferty można stworzyć Rodzinę i dodać nawet 5 kolejnych numerów. Dodatkowo dostępny jest nowy plan za 15 zł miesięcznie.​​​​​​​
Orange Flex
W ramach oferty Flex Rodzina można podłączyć maksymalnie 6 numerów. Flex Rodzina obsługuje dwa profile: administratora oraz członka rodziny. Właścicielem wszystkich numerów jest administrator, który płaci za usługi. Administrator ma większe uprawnienia: dołącza i usuwa członków rodziny, a także może zarządzać ich ofertą oraz kartami SIM.
Nową funkcjonalnością w ramach Flex Rodziny jest opcja "Zapytaj o zakup", która daje możliwość kontroli nad wydatkami. Administrator może aktywować bądź wyłączyć ją indywidualnie dla każdego członka Rodziny. Kiedy opcja jest włączona administrator każdorazowo otrzyma w aplikacji powiadomienie z prośbą o wyrażenie zgody na zakup. Członek rodziny może kupować dodatkowe usługi, np.: passy, pakiety danych, czy pakiety roamingowe bezpośrednio w aplikacji. Wtedy wszystkie dodatkowe usługi działają tylko dla danego numeru.

Jednocześnie w ofercie Flex Rodzina pojawia się nowy plan za 15 zł. Zawiera on nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce i w roamingu w UE. Ten plan nie posiada paczki danych, bo w założeniu ma służyć rodzicom, którzy w sposób odpowiedzialny chcą regulować dostęp najmłodszych do Internetu oraz starszym użytkownikom, którzy niekoniecznie chcą surfować po sieci. Dodatkowe GB można zawsze dokupić w aplikacji według potrzeb. Dostępne są trzy różne opcje jednorazowych pakietów GB (1 GB, 5 GB, 10 GB).

Natomiast zarówno administrator, jak i każdy z członków Flex Rodziny, może skorzystać z funkcji "Przekaż GB", pozwalającej przesuwać gigabajty pomiędzy użytkownikami Orange Flex. To dobry, darmowy i kontrolowany sposób na to, by uzupełnić najmniejszy Plan o GB danych.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Wreszcie coś ciekawego i rozsądnego.
 0  
Video pas nie ma Pleyer TVN T Mobile ma lepszy video pas
 1  
#CHCESZ 50zeta masz, przejdź do Flex i wpisz mój Kod: JACEK6QLF i otrzymaj za darmoszkę 50 zeta. Kod wpisz przed kartą płatniczą.
 8