Łukasz Szewczyk04.12.2019 (12:22)4 komentarze

Nowe kanały i świąteczne prezenty w telewizyjnej ofercie Netii

Grudzień w ofercie telewizyjnej Netii obfituje w okna otwarte i premiery, zarówno nowych kanałów, jak i kultowych seriali.
Do 6 stycznia 2020 roku użytkownicy usług TV Netii będą mogli bez dodatkowych opłat oglądać aż 16 kanałów o zróżnicowanej tematyce: Disney Channel, Disney Junior, Disney XD, Baby TV, Nickelodeon, Nick Junior, Nick Toons Fox HD, Fox Comedy, National Geographic, National Geographic Wild, National Geographic People, Comedy Central, Comedy Central Family, Paramount Channel, Da Vinci Learning.
Nowe kanały TV
Z kolei 20 grudnia oferta kanałów TV Netii powiększy się o kolejne trzy pozycje. Do pakietu Seriale dołączą kanały CBS Reality i AMC, natomiast pakiet Kino zostanie wzbogacony o kanał CBS Europa. Nowe kanały również do 6 stycznia będą dostępne w tzw. oknie otwartym, czyli bez dodatkowych opłat.

"Wikingowie" w oknie otwartym
Z kolei w czwartek 5 grudnia od godziny 20:00 "odkodowany" zostanie kanał History, dzięki czemu wszyscy klienci Netii, którzy nie posiadają na stałe wykupionego dostępu do pakietu Wiedza i odkrycia (w jego skład wchodzi kanał History), będą mogli bez dodatkowych kosztów obejrzeć dwa premierowe odcinki 6. (finałowego) sezonu serialu "Wikingowie".

Serial "Wikingowie" ukazuje brutalny i tajemniczy świat nieustraszonych Wikingów. Stworzona przez Michaela Hirsta produkcja była wielokrotnie nagradzana, m.in. Satelitą za najlepszy serial dramatyczny, Złotą Szpulą za najlepszy montaż dźwięku i muzyki oraz IFTĄ za najlepszą scenografię i zdjęcia. Łącznie "Wikingowie" otrzymali 10 statuetek i aż 38 nominacji.

"Wataha" magnesem ofert pakietowych
Inna premiera - 3. sezonu serialu "Wataha", produkcji HBO (od 6 grudnia w HBO HD i HBO GO) jest z kolei dla Netii okazją do przypomnienia w komunikacji marketingowej o ofercie pakietowej z dostępem do HBO. W Netii światłowodowy dostęp do internetu 300 Mb/s z HBO GO można kupićza 60 zł miesięcznie, natomiast pakiety internet z TV z ponad 100 kanałami (w tym HBO HD z HBO GO) za 80 zł. Dodatkowo przez pierwsze trzy miesiące abonenci są zwolnieni z opłat abonamentowych.

Komentarze (1 - 4 z 4)

a Vectra zapadła w sen zimowy
 1  
Pozytywne zaskoczenie z tymi kanałami jeszcze by się przydało poprawienie jakości obrazu HD co jest wielkim minusem w Netii oraz kosmiczne opóźnienie sygnału .
 4  
Ciekawe z czym wyskoczy UPC na święta?

Może Polonia 1 w wersji HD?
A może Mango TV w bułgarskiej wersji językowej?
A może Kloszardinio TV, całodobowy program dla bezdomnych ?

Patrząc na 5 lat wstecz ... a mianowicie: France 24, Epic Drama, Music Box ... wszystkiego można się spodziewać .... To będzie coś co ośmieszy zarówno oferujących takie coś, jak i tych, którzy muszą to oglądać ....
 8  
Akurat was zaskoczę. Ani Vectra ani UPC na święta nie dodadzą żadnych nowych kanałów.
 8