Łukasz Szewczyk27.12.2019 (14:13)5 komentarzy

Netia startuje z GigaWyprzedażą

Netia ruszyła z GigaWyprzedażą pakietów dostępu do internetu (do 1 Gb/s) z usługami TV oraz usługą Giganagrywarka. Bestsellerem może być opcja: światłowodowy internet do 500 Mb/s z TV Na Start, Giganagrywarką i serwisem muzycznym TIDAL za 70 zł miesięcznie.
gigawyprz
Oferta wyprzedażowa Netii składa się m.in. z czterech nowych pakietów w cenach od 50 do 80 zł miesięcznie. Wspólnymi elementami pakietów są: szybki dostęp do internetu (nawet doi 1 Gb/s), usługa TV w wariancie Na Start (93 kanały w tym 50 w HD) oraz Giganagrywarka (w wariancie Mini lub Standard). Na start abonenci będą zwolnieni z opłat abonamentowych przez miesiąc.
Najtańszy zestaw w ramach GigaWyprzedaży to światłowodowy dostęp do internetu do 300 Mb/s z telewizją Na Start i Giganagrywarką Mini, który kosztuje 50 zł miesięcznie.

Za 10 zł miesięcznie więcej klienci otrzymają pakiet powiększony o Giganagrywarkę Standard, natomiast w abonamencie za 70 zł Netia zapewnia dodatkowo również dostęp do serwisu muzycznego TIDAL.

Wymagający użytkownicy internetu za 80 zł miesięcznie będą mogli wyposażyć się w dostęp światłowodowy do 1 Gb/s, TV Na Start i TIDAL.

Nadal dostępne są też pakiety z TV premium (od 80 zł do 110 zł wraz z dostępem do internetu do 300 Mb/s), które w zależności od wariantu, zawierają m.in. kanały Polsat Sport Premium, Eleven Sports, Canal+, czy HBO (z HBO GO). W ramach GigaWyprzedaży Netia dodała do wszystkich tych pakietów gratis usługę Giganagrywarka Standard, której regularna cena to 15 zł miesięcznie. Dodatkowo przez pierwsze 3 miesiące cena abonamentów to zero złotych.

Komentarze (1 - 5 z 5)

netia czytaj cyfrowy polsat, postoje dziekuje
 5  
Dzięki nie ! czekam tylko do końca umowy z Netią i przechodzę do operatora lokalnego z lepszą jakościowo telewizją bez poślizgu sygnału i z dekoderem i kanałami 4K , których szybko w Netii nie będzie . Teraz Netia miała dać na święta w oknie otwartym nowe kanały dla wszystkich abonentów AMC , CBS .. i zapomniała włączyć taki to operator TV :(
 3  
Jest już 2020 rok ja żegnam się z Netią i przechodzę do Jambox . Netia likwiduje IPTV u siebie i będzie tylko STV streaming TV z adaptacyjnym bitratem i opóźnieniem sygnału telewizyjnego a Jambox oferuje IPTV muticast z bezstratnym bitratem , obraz żyleta bez opóźnienia sygnału . Jestem fanem piłki nożnej i dla mnie jest to ważne aby oglądać dobrej jakości obraz HD i UHD bez opóźnienia na dużym telewizorze bez pikselozy i rozmycia .
 1  
U mnie s Netia nie ma problemów. Jedynie sprzęty nie wyrabiają np. Galaxy s8 maksymalnie 400/50 mimo łączą 500/50. Jeśli chodzi o tv to nie interesuje mnie ona. Gdyż tylko Netflix. Po prostu szkoda mi czasu na tv w wykonaniu Polaków.
 5  
Tylko programy bez reklam
 2