Łukasz Szewczyk23.01.2020 (13:21)2 komentarze

Amazon Prime Video w Play. Pół roku w prezencie

Komórkowa sieć Play rozwija ofertę serwisów wideo. Nowym partnerem sieci jest Amazon Prime Video.
Amazon Prime Video
Platforma Amazon Prime Video to jeden z popularniejszych na świecie serwisów VOD. Wśród produkcji oryginalnych serwisu, można znaleźć takie tytuły jak "Wspaniała Pani Maisel", "The Boys", "Tom Clancy's Jack Ryan" "Człowiek z Wysokiego Zamku" czy jeden z najbardziej znanych "The Grand Tour" - show z Jeremym Clarksonem, Richardem, Hammondem i Jamesem Mayem w rolach głównych.
Od czwartku (23 stycznia 2020 roku) zarówno nowi, jak i obecni abonenci przedłużający umowę, w cenie abonamentu otrzymują 6 miesięczny dostęp do nowej usługi Amazon Prime Video. Po 6 miesiącach klienci będą mogli nadal korzystać z serwisu za 25 złotych miesięcznie i płacić za niego na rachunku Play. Z usługi można zrezygnować w dowolnym momencie.

Cena obejmuje wszystkie dostępne treści serwisu, także te w jakości 4K. Amazon Prime Video oferuje również możliwość pobrania filmu czy serialu i obejrzenie go bez dostępu do internetu. Z konta można korzystać na trzech różnych urządzeniach jednocześnie.

Amazon Prime Video jest dostępny poprzez aplikacje na wybrane smart TV, urządzenia mobilne z systemami Android i iOS oraz na stronie primevideo.com.

Dostęp do serwisu można aktywować w każdym salonie Play na infolinii w przypadku umów zawieranych telefonicznie oraz w e-shopie przy samodzielnych zakupach internetowych. Po otrzymaniu wiadomości SMS z linkiem aktywacyjnym, użytkownik ma 30 dni na założenie konta w Amazon Prime Video. Podczas zakładania konta klient nie jest zobowiązany do podania numeru karty kredytowej, domyślnie, po okresie promocyjnym, jest uruchamiana płatność za usługę z rachunkiem Play.

Z Amazon Prime Video mogą skorzystać wszyscy abonenci podpisujący nową, lub przedłużający dotychczasową umowę. Oferta dostępna jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Z dostępu do serwisu Klient może zrezygnować w dowolnym momencie w aplikacji Play24, podczas rozmowy z konsultantem w salonie lub poprzez infolinię.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Nie dziwie się biblioteka filmów dość marna i do tego wiele filmów bez napisów lub lektora..
 4  
Amazon ma kilka perełek np serial Wdowa, ale problemem jest to że nie weszli na dobre do polskiego rynku a cenę w VOD podają w Euro. To kpina z polskiego widzą dla którego wstawia się wybrakowany produkt.
 7