Łukasz Szewczyk24.01.2020 (13:07)4 komentarze

UPC Biznes rozszerza usługę Wirtualnej Centrali

UPC rozszerza usługę Wirtualnej Centrali o nową aplikację mobilną. Umożliwia ona realizację połączeń telefonicznych z komputera oraz urządzeń mobilnych z wykorzystaniem tego samego numeru telefonu.
UPC Biznes Softphone
Nowa aplikacja UPC Biznes Softphone łączy zalety telefonu stacjonarnego i komórkowego, dodając do tego przydatne funkcje wirtualnej centrali telefonicznej. Tym samym, użytkownik może odbierać połączenia służbowe przychodzące na telefon stacjonarny poza miejscem pracy, a co za tym idzie - być zawsze i wszędzie w kontakcie z klientem, który zawsze dzwoni na ten sam numer.
Dzięki UPC Biznes Softphone jeden numer może być połączony z trzema urządzeniami, a w tym samym czasie można wykonywać dwa połączenia. Co więcej, w ramach aplikacji istnieje możliwość stworzenia jednego numeru kontaktowego dla całej firmy, automatycznego przekierowywania połączeń po godzinach pracy czy też kierowanie połączeń do grupy pracowników - połączenia odbierane są w kolejności lub rozdzielane automatycznie.

Korzystanie z aplikacji UPC Biznes Softphone pozwala też na ograniczenie kosztów połączeń oraz możliwość bezpłatnego kontaktowania się wewnątrz swojej sieci firmowej. W ramach aplikacji nie obowiązują opłaty roamingowe i nie ma konieczności zakupu aparatów telefonicznych do biura - połączenia wykonywane są za pomocą aplikacji przy użyciu zestawów słuchawkowych.

Wymogiem jest dostęp do Internetu (np. poprzez połączenie z siecią LAN/WiFi lub GSM).

Komentarze (1 - 4 z 4)

Kolejna "wspaniała" usługa z serii "telefonia komórkowa" ...

A co z usługami telewizyjnymi, które są podstawą telewizji kablowej:
- nowy Horizon 4K
- nowe kanały telewizyjne (poważne braki od wielu lat...)
- miało być połączenie z Netflix i co ?
- brak jakichkolwiek nowości TV

a Ci dalej szybszy net, więcej komórek itp itd.
Nikomu to nie jest potrzebne ...
 16  
czyli że to takie upc phone, tylko że już nie dla wszystkich, a tylko dla biznesu?
 8  
UPC = Ubogi Pakiet CATV

5 lat czekam na nowe kanały w UPC (nie mówię o badziewiach typu France24 czy Epic Drama) ....

W zamian najdroższa oferta telefonii komórkowej na rynku i apki na telefony ... a TV stoi w miejscu .... a wciąż brakuje podstawowych kanałów:
- Eleven Sports 4K
- Canal+ NOW 4K
- AMC HD
- VH-1 Classic
- MTV Classic
- Eska Rock
- 2X2 HD
- HISTORY 2 HD
- Novela TV HD
- Water Planet HD
- Bollywood
- Dorcel XXX
- Blue Hustler
- Adult Channel
 11  
Żenada. Dla "zwykłych" abonentów UPC Phone zlikwidowali bo podobno nie było zapotrzebowania i inne takie ble ble ble. A biznes z pewnością się rzuci jak sępy.
 4