Łukasz Szewczyk06.02.2020 (10:26)9 komentarzy

Nowa oferta T‑Mobile. Większy wybór abonamentów dla klientów indywidualnych

Sieć T-Mobile wprowadziła na rynek nową ofertę dla klientów indywidualnych. Od teraz klienci wybierać z większej liczby pakietów, które pomogą im dostosować rozwiązanie do własnych potrzeb.
Nowa oferta T‑Mobile. Większy wybór abonamentów dla klientów indywidualnych
Najnowsze pakiety T‑Mobile obejmują cztery podstawowe warianty - S, M, L oraz XL - czyli jeden więcej niż dotychczas. Jak przekonuje operator, zwiększenie liczby opcji abonamentowych było podyktowane dużym zainteresowaniem ofertami z tzw. średniej półki cenowej, oferującymi nielimitowane usługi wraz z paczkami internetu. Dzięki dodatkowemu rozwiązaniu klienci mogą wybierać spośród jeszcze bardziej zróżnicowanej oferty.
Osoby, które zdecydują się na ofertę S, otrzymają nielimitowane usługi telekomunikacyjne i 5 GB danych za 39 zł miesięcznie. W ofercie M jest to już 15 GB, a całość miesięcznie kosztuje 49 zł. Dla klientów intensywnie korzystających z usług cyfrowych T‑Mobile przygotował ofertę w rozmiarze L, w którym paczka internetu mieści już 30 GB, a wszystko otrzymamy w cenie 59 zł miesięcznie. Aż na 70 GB transferu oraz usługę Supernet Video HD mogą natomiast liczyć użytkownicy oferty XL za 79 zł miesięcznie.

Nowa oferta taryf w T-Mobile
Nowa oferta taryf w T-Mobile

Komentarze (1 - 9 z 9)

Ceny wyglądają bardziej na ofertę rodzinną , a tak tylko śmiech
 14  
Ceny są wporzo, nie zmieniło się za wiele, a teraz jest czarno na białym i prościej, więc dla mnei na plus.
 14  
buahahaha
 7  
serio za 39 pln no limit i 5 GB inernetu. pluszak ma 15 gb, no limit i 10 gb ekstra na youtube/tiktok i socjale za darmo, za 29 pln nju ma 30 bg internetu i no limit.
orange flex 15 gb za 25 pln i 30 gb za 30 pln.
podziwiam ludzi którzy obecnie biora tak wysokie abonamenty ze smartfonami na raty ( czesto są to telefony drożej niż w sklepie).
 15  
pluszak ma za 25 pln
 9  
Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby kupić któryś z tych pakietów.
 15  
w orange flex za 80 złotych mam 100 gb
 3  
Ceny wyglądają bardziej na ofertę rodzinną , a tak tylko śmiech
"stoik" - nie dość że drogo jak zauważyłeś to jeszcze od 2 ostatnich cenników nie oferują internetu w roamingu....żenująca jest ta firma
 13  
hahahaha. Ceny dla naiwnych
 2