Łukasz Szewczyk06.02.2020 (10:29)2 komentarze

Dwa razy więcej Internetu w Play. Nowa promocja na nadejście 5G

Komórkowa sieć Play przygotowała nową promocję, w ramach której klienci mogą zyskać dwa razy większy pakiet GB w abonamencie nawet na 12 miesięcy.
5G w Play
Promocja dwa razy większy pakiet GB na 12 miesięcy będzie dostępna w ofertach Play HomeBox, Play HomeBox TV oraz Biznes Box Pro. Z promocji mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi - przy podpisaniu nowej lub przedłużeniu obecnej umowy.
Klienci indywidualni w Play HomeBox zamiast 35 GB otrzymują 70 GB w smartfonie, z pełną prędkością na rok oraz kartę SIM do Internetu domowego bez limitu (150 GB z pełną prędkością).

W usłudze Play HomeBox TV klienci otrzymują natomiast 80 GB pakietu mobilnego z pełną prędkością przez 12 miesięcy (po tym czasie 40 GB), kartę SIM do Internetu domowego bez limitu (200 GB z pełną prędkością) oraz Play Now TV Box z dostępem do 33 kanałów telewizyjnych, a także jeden z pakietów: HBO GO, Sport, Extra lub KIDS w prezencie. Dodatkowo, w każdej z nich dostępny jest TIDAL i Amazon Prime Video przez 6 miesięcy bez opłat.

Klienci biznesowi oferty Biznes Box Pro zamiast 40 GB otrzymują 80 GB w smartfonie, z pełną prędkością na 12 miesięcy oraz Internet do biura bez limitu (300 GB z pełną prędkością). Podobnie jak w ofertach indywidualnych, klienci biznesowi również mogą cieszyć się półrocznym, darmowym dostępem do serwisu Amazon Prime Video i Tidal.

W pozostałych ofertach klienci będą mogli skorzystać z podwojonego Internetu odpowiednio przez 6 miesięcy (oferty Play L i Biznes Box) lub 3 miesiące (oferty Play M i Biznes Box Start).

W kampanii Play reklamującej najnowszą promocję z dwa razy większym pakietem Internetu w abonamencie wystąpi znana już z reklam operatora Martyna Wojciechowska - dziennikarka, podróżniczka, prezenterka telewizyjna i pisarka. Kampania startuje w piątek 7 lutego 2020 roku.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Każda minuta korzystania z ich internetu domowego z lejkiem 1 mb/s zabiera mi 5 minut życia przez nerwy. Mogliby zwiększyć ten lejek do chociaż 3 mb/s optymalnie 6-8 żeby to gówno można było nazwać domowym.
RolnikSiwiejacyZfrustracji 6.02.2020 (21:49:54)
 6  
a ja po latach w play uciekam do orange. nie ma nic ciekawego i co raz drozej
 1