Łukasz Szewczyk07.02.2020 (14:58)4 komentarze

Netia z nową ofertą. Bezpieczniejszy internet, więcej rozrywki w pakietach TV

Szybszy i bezpieczniejszy światłowodowy dostęp do internetu, więcej rozrywki oraz GigaNagrywarka bez dodatkowych opłat w pakietach z TV. Sieć Netia zaprezentowała nową ofertę.
Netia TV
W poniedziałek (10 lutego 2020 roku) Netia ruszy ze sprzedażą nowych ofert promocyjnych światłowodowego dostępu do internetu oraz pakietów internetu z TV. Podstawowa, promocyjna opcja światłowodowego dostępu do internetu solo to 300 Mb/s z usługą Bezpieczny internet (ochrona dwóch urządzeń, w tym telefonów z systemem Android) przez cały okres umowy w cenie 50 zł miesięcznie (3 miesiące na start bez opłat).
- Skala zagrożeń internetowych rośnie w bardzo szybkim tempie. Wzrost popularności bankowości i zakupów on-line sprawia, że rośnie również ryzyko finansowe. Chcemy pomóc naszym klientom chronić się przed tymi zagrożeniami, dlatego zdecydowaliśmy się dodać do usługi dostępowej, bez dodatkowych opłat, kompleksowe rozwiązanie bezpieczeństwa - mówi Tomasz Dakowski, Dyrektor Generalny Obszaru B2C w Netii. -Warto zwrócić uwagę, że usługa Bezpieczny internet, zapewnia też zaawansowaną i bardzo skuteczną ochronę rodzicielską, która pozwala m.in. na zarządzanie czasem, jaki dzieci spędzają w sieci, jak również chroni je przed dostępem do pornografii - dodaje.

Klienci, którzy wybiorą jeszcze szybszy internet: do 500 Mb/s w cenie 70 zł miesięcznie lub do 1 Gb/s w cenie 80 zł miesięcznie (również trzy pierwsze miesiące bez opłat) otrzymają TIDAL, który oferuje dostęp do ulubionej muzyki w jakości premium na wielu urządzeniach.

Więcej rozrywki w pakietach z TV
Bezpieczny internet i GigaNagrywarka Standard oraz Cinemax HD zostały, bez dodatkowych opłat, dodane do pakietów Netii z TV Premium (Dla Kibica, z m.in. Polsatem Sport Premium lub Dla Kinomaniaka, m.in. z HBO lub TV na Start z Canal+), w których już za 80 zł miesięcznie (trzy miesiące na start bez opłat) klienci otrzymują światłowodowy internet do 150 Mb/s oraz dostęp do ponad 100 kanałów TV i jednej z powyższych opcji TV Premium. Klienci, którzy wybiorą szybszy internet światłowodowy (opcje: do 300 Mb/s, do 500 Mb/s lub do 1 Gb/s), otrzymają dodatkowo dostęp do TIDAL.

Z myślą o klientach, którym wystarcza podstawowa oferta telewizyjna, uzupełniona ewentualnie o serwisy VOD tj. HBO GO, operator oferuje pakiet internet 300 Mb/s z TV na Start (94 kanały w tym 51 w HD) za 60 zł miesięcznie (pierwszy miesiąc bez opłat). Również w tych pakietach Netia zapewnia, bez dodatkowych opłat, Bezpieczny internet oraz GigaNagrywarkę Standard (więcej informacji o GigaNagrywarce znajduje się na tej stronie). Wybierając szybszy internet - analogicznie jak w ofercie internetu solo - klienci otrzymują TIDAL bez dodatkowych opłat.

Wersje pakietów internet z TV i HBO GO w Netii to wydatek dodatkowych 10 zł miesięcznie. Obowiązują przy tym promocyjne okresy (do trzech miesięcy) bez opłat. HBO GO kupowane jako osobna usługa to koszt od 19,90 do 24,90 zł miesięcznie.

Wraz z zakupem wiodących usług Netii (internet i pakiety z TV) klienci mogą również dokupić m.in. usługi mobilne (Netia Mobile) w wariantach od 1 do 3 kart SIM i cenie od 20 do 60 zł miesięcznie. W najtańszej opcji otrzymujemy nielimitowane połączenia głosowe, SMS, MMS, 2 GB pakiet danych. Taryfa za 30 zł zapewnia aż 12 GB danych, a po wyczerpaniu pakietu prędkość spada do 1 Mb/s. Za drugą i trzecią kartę SIM z tą taryfą trzeba dopłacić po 15 zł miesięcznie. Na przenoszących numer czeka bonus w postaci 3 miesięcy bez opłat (standardowo jeden miesiąc).

Komentarze (1 - 4 z 4)

Netia wszystko OK oferta spoko ! Ale kiedy nowy dekoder UHD ? Kiedy kanały UHD ? Kiedy poprawa jakości telewizji unicastowej STV w Netii ? Kiedy zmniejszycie opóźnienie sygnału telewizyjnego w Netii ? Czy warto czekać i się doczekam czy lepiej zmienić operatora TV bo się nie doczekam ?
 2  
Ble... ble... ble... Netia w mojej okolicy jest chyba od 20 lat, a jedyna oferta Internetu u mnie to wciąż 50 Mb.
 1  
Internet 300 Mb/s za 50 PLN oraz 500 Mb/s za 70 PLN to żadna rewelacja. Kablówki mają to taniej.
 1  
wolę UPC
 3