Łukasz Szewczyk06.03.2020 (11:32)11 komentarzy

Wkrótce większy zasięg usług UPC. Nexera rozpoczyna współpracę infrastrukturalną

Nexera będzie świadczyć UPC Polska usługi hurtowe w modelu BSA, czyli na łączach innych operatorów.
Wkrótce większy zasięg usług UPC. Nexera rozpoczyna współpracę infrastrukturalną
To efekt podpisanej przez operatorów umowy o dostępie do sieci światłowodowych wybudowanych w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC). W ramach umowy oferta UPC będzie dostępna dla mieszkańców gospodarstw domowych podłączonych do sieci światłowodowej, wybudowanej przez Nexerę w ramach drugiego i trzeciego konkursu POPC.
- Dzięki partnerstwom infrastrukturalnym, niezależnie od technologii możemy poszerzać zasięg marki najbardziej polecanej przez klientów i innowacyjnych usług poza dotychczasowe 3,5 mln gospodarstw domowych. Wzmocni to pozycję UPC wśród liderów rynku usług konwergentnych w Polsce - mówi Robert Redeleanu, prezes UPC Polska

- NEXERA realizuje ważny dla Polski projekt infrastrukturalny, który ma na celu wyeliminowanie terytorialnych różnic w dostępie do szybkiego, szerokopasmowego internetu. Naszą misję konsekwentnie realizujemy poprzez budowę i zarządzanie światłowodową siecią dostępową w czterech Regionach Polski: Łódzkim, Świętokrzyskim, Kujaw z Pomorzem i Mazowszem oraz Regionie Warmii i Mazur. Opieramy się na technologii FTTH, która zapewnia stabilny dostęp do sieci mieszkańcom wsi i małych miejscowości. Dzięki naszej technologii oraz współpracy z operatorami, takimi jak UPC, każde gospodarstwo, przedsiębiorstwo, szkoła, czy instytucja w danym Regionie będzie miało szansę na korzystanie z szybkiego i stabilnego łącza - dodaje Jacek Wiśniewski, Prezes Zarządu NEXERY

Jak już informowaliśmy, sieć UPC Polska świadczenie usług na rynku hurtowym (BSA), czyli na łączach innych operatorów planuje rozpocząć w drugiej połowie 2020 roku planuje rozpocząć. Wcześniej operator podpisał umowę BSA w wielkopolską siecią Inea. Dodatkowo w ofercie UPC mają pojawić się nowe dekodery Horizon z 4K.

Komentarze (1 - 10 z 11)

A kiedy nowe WARTOŚCIOWE kanały tj np AMC, Bollywood, SciFI, H2, VH1 Classic, 2x2 TV, Eleven Sports 4????
 25  
KIEDY Poznań?
https://www.wosp.org.pl/fundacja/jak-wspierac-wosp/wesprzyj-online 6.03.2020 (13:09:25)
 7  
i co to oznacza dla upc?
 4  
Czyli dalej idą na ilość (nie jakość)... tylko łapać, łapać nowy klientów.

Stary klient się nie liczy. Nowe programy w TV się nie liczą, nic się nie liczy, tylko żeby w każdym roku było więcej klientów ...
 12  
Poznań prawdopodobnie w 2 kwartale 2020r.
 3  
war..co ?? Z tego co jest tu wymienione to 1 może być brany pod uwagę !! Dla tych co wypisują brednie o braku tych programów powinni zrobić odpowiedni pakiet i tylko wam go wciskać !!!
 5  
Krevetka. Skąd możesz wiedzieć że to są wartościowe kanały skoro ich nie odbierasz
 0  
Kreveta ale żeś pojechał z tymi kanałami hahaha jak zwykle.
A dla tych co tak się cieszą, że UPC nie jest największym operatorem bla bla bla. Jak wejdzie do innych miast to ludzie pouciekają od swoich operatorów typu Vectra i inne słabizny. UPC zawsze jakościowo przeganiało innych operatorów i wciąż tak będzie.
 0  
Jak wejdzie do innych miast to ludzie pouciekają od swoich operatorów typu Vectra i inne słabizny. UPC zawsze jakościowo przeganiało innych operatorów i wciąż tak będzie.
Wpisz w google frazę : "74 proc. klientów chce zrezygnować z płatnej telewizji w ciągu pięciu lat. "To początek wojen streamingowych platform"
.....................................................
Za kilka lat płatnie kablówki/platformy będą kwiczały. A wiesz dlaczego ? Bo na 95 % swoich kanałów oferują tylko reklamy.
 0  
Chce to nie znaczy, że tak zrobią. Mnóstwo tych osób nawet nie wie jak. A 5 lat to kawał czasu. Wtedy pogadamy. A do tego czasu i nawet za 5 lat będzie spora liczba co zostanie przy kablówkach i to są te osoby, które nawet nie wiedzą co to platformy streamingowe. A takich osób jest sporo, co nie jest czymś złym, negatywnym.
 1