Łukasz Szewczyk06.03.2020 (11:32)11

Wkrótce większy zasięg usług UPC. Nexera rozpoczyna współpracę infrastrukturalną

Nexera będzie świadczyć UPC Polska usługi hurtowe w modelu BSA, czyli na łączach innych operatorów.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 11)

A kiedy nowe WARTOŚCIOWE kanały tj np AMC, Bollywood, SciFI, H2, VH1 Classic, 2x2 TV, Eleven Sports 4????
 25  
KIEDY Poznań?
https://www.wosp.org.pl/fundacja/jak-wspierac-wosp/wesprzyj-online 6.03.2020 (13:09:25)
 7  
i co to oznacza dla upc?
 4  
Czyli dalej idą na ilość (nie jakość)... tylko łapać, łapać nowy klientów.

Stary klient się nie liczy. Nowe programy w TV się nie liczą, nic się nie liczy, tylko żeby w każdym roku było więcej klientów ...
 12  
Poznań prawdopodobnie w 2 kwartale 2020r.
 3  
war..co ?? Z tego co jest tu wymienione to 1 może być brany pod uwagę !! Dla tych co wypisują brednie o braku tych programów powinni zrobić odpowiedni pakiet i tylko wam go wciskać !!!
 5  
Krevetka. Skąd możesz wiedzieć że to są wartościowe kanały skoro ich nie odbierasz
 0  
Kreveta ale żeś pojechał z tymi kanałami hahaha jak zwykle.
A dla tych co tak się cieszą, że UPC nie jest największym operatorem bla bla bla. Jak wejdzie do innych miast to ludzie pouciekają od swoich operatorów typu Vectra i inne słabizny. UPC zawsze jakościowo przeganiało innych operatorów i wciąż tak będzie.
 0  
Jak wejdzie do innych miast to ludzie pouciekają od swoich operatorów typu Vectra i inne słabizny. UPC zawsze jakościowo przeganiało innych operatorów i wciąż tak będzie.
Wpisz w google frazę : "74 proc. klientów chce zrezygnować z płatnej telewizji w ciągu pięciu lat. "To początek wojen streamingowych platform"
.....................................................
Za kilka lat płatnie kablówki/platformy będą kwiczały. A wiesz dlaczego ? Bo na 95 % swoich kanałów oferują tylko reklamy.
 0  
Chce to nie znaczy, że tak zrobią. Mnóstwo tych osób nawet nie wie jak. A 5 lat to kawał czasu. Wtedy pogadamy. A do tego czasu i nawet za 5 lat będzie spora liczba co zostanie przy kablówkach i to są te osoby, które nawet nie wiedzą co to platformy streamingowe. A takich osób jest sporo, co nie jest czymś złym, negatywnym.
 1