Łukasz Szewczyk11.03.2020 (12:36)4 komentarze

Cyfrowa prenumerata Gazety Wyborczej do rachunku Orange

Od środy (11 marca 2020 roku) klienci sieci Orange Polska będą mogli połączyć swój rachunek za telefon z rachunkiem za prenumeratę cyfrową Gazety Wyborczej. "Dolicz do rachunku Orange" to nowa opcja płatności za subskrypcję treści na Wyborcza.pl
Cyfrowa prenumerata Gazety Wyborczej do rachunku Orange
- Opłaty za wszystkie usługi cyfrowe powinny być proste, wygodne i bezpieczne. Nasza współpraca z Orange spełnia wszystkie te kryteria i jest kolejnym, konsekwentnym krokiem w realizacji strategii cyfrowej "Gazety Wyborczej", skupionej wokół czytelników. W zespole Wyborcza.pl cały czas poszukujemy nowych rozwiązań ułatwiających im korzystanie z subskrypcji, obserwując uważnie m.in. rozwój usług telekomunikacyjnych - mówi Danuta Breguła, dyrektorka strategii subskrypcyjnej Gazety Wyborczej.
Dzięki współpracy Orange Polska i "Gazety Wyborczej" abonenci tej sieci telekomunikacyjnej podczas zakładania konta bezpośrednio na stronie Wyborcza.pl/orange będą mogli wybrać opcję "Dolicz do rachunku Orange" jako metodę płatności za subskrypcję. Po krótkiej weryfikacji zostaną prenumeratorami cyfrowej wersji dziennika, a opłata za subskrypcję zostanie automatycznie doliczona do rachunku z sieci Orange i będzie widoczna na kolejnej fakturze. Wybór opcji "Dolicz do rachunku Orange" nie wymaga podłączenia do konta użytkownika Wyborcza.pl karty płatniczej - jest więc to atrakcyjna opcja dla tych internautów, którzy nie chcą przekazywać takich danych lub np. nie posiadają karty. W dowolnym momencie każdy subskrybent może zmienić formę płatności na inną lub wyłączyć usługę.

Dolicz do rachunku Orange
Dolicz do rachunku Orange
Na start współpracy Wyborcza.pl przygotowała specjalną promocję dla klientów Orange Polska, dzięki której abonenci tej sieci otrzymają miesięczny dostęp do treści Wyborcza.pl w prezencie.

Z opcji "Dolicz do rachunku Orange" mogą skorzystać klienci abonamentów mobilnych Orange. Dostawcą płatności i rozwiązania technicznego jest firma DVMP z grupy Digital Virgo. Warto pamiętać, że włączona blokada zakupów mobilnych uniemożliwia korzystanie z tego rozwiązania.

Komentarze (1 - 4 z 4)

I za miesiąc obwieszczą sukces i wzrost klientów o ileśtam tys.... darmowych klientów, albo promocyjnych bo co rusz jakąś promocję mają!
 4  
I za miesiąc obwieszczą sukces i wzrost klientów o ileśtam tys.... darmowych klientów, albo promocyjnych bo co rusz jakąś promocję mają!
"Gazeta Wyborcza" jest siódmym w kolejności (największa ilość cyfrowych abonentów) najchętniej czytanym dziennikiem na świecie. Przynajmniej tak podają. Zawładnęli rynkiem medialnym. :)
 6  
chyba w ich świecie.
 3  
hahaha. widać po ilości "przedrukowanych" artykułów i ich dacie, że ten portal zmierza równią pochyłą do upadku tak jak guano wyborcze.
 4