Łukasz Szewczyk18.03.2020 (14:43)brak komentarzy

Cyfrowa prenumerata Gazety Wyborczej w usłudze Zapłać z Play

Wyborcza.pl wprowadza nowe udogodnienie dla swoich subskrybentów - klientów kolejnej sieci komórkowej. Od środy (18 marca 2020 roku) abonenci sieci Play będą mogli zapłacić za prenumeratę cyfrową Gazety Wyborczej razem z rachunkiem za telefon.
Nowa Wyborcza.pl
Dzięki nowej metodzie płatności na Wyborcza.pl klienci Play będą mogli dodać opłatę za subskrypcję cyfrowych treści dziennika do swojego rachunku za telefon komórkowy. W tym celu wystarczy wskazać opcję "Zapłać z Play" podczas zakładania konta bezpośrednio na stronie Wyborcza.pl/play i przejść krótki proces weryfikacji.
Ta forma płatności to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę oraz bezpieczeństwo. Dzięki usłudze "Zapłać z Play" abonenci sieci mogą aktywować prenumeratę cyfrową "Gazety Wyborczej" bez przekazywania informacji o swojej karcie płatniczej czy kredytowej.

Cyfrowa prenumerata Gazety Wyborczej w "Zapłać z Play"
Cyfrowa prenumerata Gazety Wyborczej w "Zapłać z Play"
Na start współpracy Wyborcza.pl przygotowała specjalną promocję dla klientów Play, dzięki której abonenci tej sieci otrzymają miesięczny dostęp do treści Wyborcza.pl w prezencie - będą mogli czytać setki artykułów przygotowanych przez zespół "Gazety Wyborczej", m.in. poświęconych bieżącym wydarzeniom w Polsce i na świecie.

Z opcji "Zapłać z Play" może skorzystać każdy klient posiadający numer w Play na abonament. Dostawcą płatności i rozwiązania technicznego jest firma DVMP z grupy Digital Virgo. Warto pamiętać, że włączona blokada zakupów mobilnych uniemożliwia korzystanie z tego rozwiązania.