Łukasz Szewczyk20.03.2020 (14:27)4 komentarze

Amazon Prime Video na 6 miesięcy od Play. Jak aktywować?

Od teraz wszyscy klienci Play, posiadający abonament telefoniczny, telewizyjny lub internetowy otrzymują 6-miesięczny dostęp do Amazon Prime Video - serwisu oferującego konsumentom filmy i seriale telewizyjne, wśród których znajdują się popularne produkcje własne Amazon Originals.
Amazon Prime Video w Play
Aby otrzymać dostęp do Amazon Prime Video na 6 miesięcy od Play, klienci z umową na telefon lub internet powinni uruchomić promocję w aplikacji Play24, w zakładce "Telewizja i wideo". Po aktywacji należy założyć swoje konto w serwisie Amazon Prime Video, korzystając z linku udostępnionego w aplikacji Play24 lub otrzymanego SMS-em. Użytkownicy Play Now TV Box mogą aktywować promocję w sekcji "Pakiety" na swoim dekoderze. Po aktywacji otrzymają SMS-em link, który po kliknięciu przekieruje na stronę rejestracji w serwisie Amazon Prime Video.
Nowi oraz przedłużający umowę klienci Play mogą aktywować promocyjny dostęp do Amazon Prime Video podczas podpisywania umowy, jak również później za pomocą aplikacji Play24 i dekodera do usługi Play Now TV.

Na rejestrację w Amazon Prime Video klienci mają 30 dni od daty aktywacji promocji.
W ramach oferty Play, filmy i seriale telewizyjne w serwisie można oglądać przez sześć miesięcy. Po tym okresie klienci mogą zrezygnować z usługi lub korzystać z niej w cenie 25 zł miesięcznie. Koszt subskrypcji będzie doliczany do rachunku Play.

Amazon Prime Video oferuje klientom popularne filmy i seriale, w tym produkcje Amazon Originals takie jak "Star Trek:Picard" z udziałem Patrick'a Stewart'a wcielającego się w swoją kultową rolę Jeana-Luca Picarda; "The Grand Tour", czyli motoryzacyjne przygody Jeremy'ego Clarksona, Richarda Hammonda i Jamesa May, czy najnowszy dramat "Hunters", w którym zdobywca Oskara, Al Pacino gra członka drużyny nazistowskich tropicieli, działających w Nowym Jorku w 1977 roku.

Użytkownicy posiadający konto na Amazon Prime Video mogą pobierać treści na urządzenie, co pozwala na oglądanie ich bez dostępu do internetu. Jednocześnie z konta może korzystać trzech użytkowników. Filmy i seriale w Amazon Prime Video można oglądać na smart TV, na laptopie, w serwisie primevideo.com, jak również poprzez dedykowaną aplikację na urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS. Użytkownicy TV BOXów mogą pobrać na swoje urządzenia aplikację Prime Video dla Android TV ze sklepu Google Play.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Dla tych co nie widzą ale Amazon to bardzo, bardzo uboga wersja Netflixa. Bardzo dużo filmów bez napisów i lektora.
 5  
Nie do końca prawdziwa wiadomość. Jestem klientem Play, numer na działalność, umowa na czas nieokreślony i przy próbie aktywacji dostaję komunikat, że dla mojego numeru promocja jest nieaktywna. Zatem pisanie, że usługa jest dostępna dla wszystkich jest nadużyciem!
 7  
Play Grupa L + netbox internet xl bez limitu 300gb
ani w na stronie web nie ma opcji ani w aplikacji play24 android
ciocia też nie ma a ma tv box
 0  
Dostałem to w promocji jednak nic tam nie ma dosłownie parę filmów z lektorem żadnych nowości na pewno nie jest to warte 25zl najwyżej 10zl
 4