Łukasz Szewczyk02.04.2020 (13:19)4 komentarze

Jan Pilewski wzmacnia sieć Play

Do zespołu komórkowej sieci Play dołączył Jan Pilewski obejmując stanowisko Senior Public Affairs Manager. Jest to nowo utworzone stanowisko w ramach powstałego w zeszłym roku departamentu komunikacji korporacyjnej.
W ramach zajmowanego stanowiska Jan Pilewski jest odpowiedzialny za kształtowanie szerokorozumianej polityki publicznej spółki na szczeblu lokalnym i centralnym w tym m.in. przygotowywanie analiz otoczenia instytucjonalnego spółki, tworzenie i realizację strategii działań angażowania interesariuszy, ocenę istniejących oraz budowę nowych relacji instytucjonalnych spółki.
Ponadto Jan Pilewski będzie wspierał spółkę w relacjach z lokalnymi społecznościami oraz mediami w zakresie realizacji celów związanych z rozbudową sieci i prowadzeniem polityki publicznej, a także będzie reprezentował PLAY w organizacjach branżowych i biznesowych.

Jan Pilewski będzie raportował bezpośrednio do Małgorzaty Zakrzewskiej, Dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej w PLAY.

Jan Pilewski powsiada 12-letnie doświadczenie w komunikacji korporacyjnej, kryzysowej, issue management i public affairs. Bezpośrednio przed dołączeniem do PLAY zajmował stanowisko
Associate Director w agencji MSL, gdzie przez okres ponad 5 lat doradzał i nadzorował obsługę m.in. Innogy, Amazon, FUR EUROPE oraz PLAY. W przeszłości pracował między innymi w Edelman Polska, gdzie był członkiem zespołów komunikacji korporacyjnej i public affairs, obsługując m.in. Chevron Polska. Ukończył studia magisterskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, studiował także na Northeastern Illinois University w Chicago oraz odbył praktyki w instytucjach samorządowych i rządowych w USA. Ukończył także program mentoringowy "30Under30" organizowany przez Amerykańską Izbę Handlową w Warszawie.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Kto to jest i czy jest aż tak ważny żeby o nim pisać .Kolejna persona do spraw niepotrzebnych biorąca olbrzymie pieniądze za nic nierobienie.
 1  
To, że nie rozumiesz czym się człowiek zajmuje nie znaczy, że to jest "nicnierobienie"
 3  
masz racje Ksg kolejny darmozjad za którego my abonenci płacimy niestety
 3  
Specjalista do spraw zbednych
 1