Łukasz Szewczyk03.04.2020 (10:40)3 komentarze

Bezpłatny dostęp do TVN24 GO w T‑Mobile

Dostęp do najnowszych wydarzeń z Polski i ze świata, dane o tym, jak poszczególne kraje radzą sobie epidemią koronawirusa czy komentarze ekspertów - to dziś informacje szczególnie pożądane. Klienci T‑Mobile mogą skorzystać z darmowych voucherów w aplikacji Mój T‑Mobile na dostęp do TVN24 GO i na bieżąco śledzić najważniejsze newsy.
Bezpłatny dostęp do TVN24 GO w T‑Mobile
Aplikacja TVN24 GO to polska platforma wideo, w której dostępne są programy informacyjne i publicystyczne, wywiady z przedstawicielami różnych instytucji oraz wiele innych.
Zainteresowani ofertą użytkownicy aplikacji Mój T‑Mobile znajdą w niej link do strony, na której będą mogli odebrać bezpłatny voucher do proponowanej usługi. Następnie uzyskany kod trzeba będzie wpisać na stronie go.tvn24.pl. Promocja jest dostępna dla abonentów indywidualnych oraz osób korzystających z ofert na kartę lub MIX od 2 do 14 kwietnia 2020 roku.

Voucher ważny jest przez 30 dni, po czym użytkownik może zrezygnować z tej opcji. Jeśli tego nie zrobi, usługa automatycznie przedłuży się i z podpiętej karty płatniczej zostanie pobrana opłata w wysokości 10 zł.

Komentarze (1 - 3 z 3)

do mycia zębów Rzymianie szczególnie upodobali sobie mocz młodych Iberyjczyków, który zawierał, ich zdaniem, najwięcej zbawiennych składników. Do transportu używali specjalnych cystern.
 8  
A ja nie chce karty kredytowej dodawać to jak mam z tego skorzystać. Chcę by dochodziło do rachunku a nie dawać kartę a ja nie wiem czy ktoś tego nie zhakuje...
Teraz nic w necie nie jest bezpieczne...
 2  
dziękuję za taką możliwość, nie potrzebuję informacji których wartość jest znikoma ze względu na "fake newsy"...:(
 1