Łukasz Szewczyk17.04.2020 (16:31)11

Nowy iPhone SE w przedsprzedaży w T‑Mobile. Jaka cena?

W piątek (17 kwietnia 2020 roku) startuje przedsprzedaż najnowszego modelu Apple iPhone SE w T‑Mobile. Wiosenna propozycja producenta będzie dostępna zarówno dla klientów ofert indywidualnych operatora, jak i biznesowych.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 11)

Wow!!! Kompaktowy smartfon i powrót do ekranu w normalnych proporcjach 16:9!! Wspaniale!!!! Kupuję to!
 14  
wiecie, że w USA ten iphone bedzie kosztowal 399$? czyli 1600 na polskie, zakadajac ze dolar po 4 zl, a jest po 3.60, mozecie zauwazyc ile Apple na was zarabia :-)
 8  
Precz z iPhone precz z huwawei
 5  
Precz z preczem! Każdy wybiera sprzęt wg swoich potrzeb i upodobań!
 6  
We Wrześniu w Berlinie ma być pokazany nowy Compactowy!! Sony Xperia 5 ll
 11  
@hahahaha ale oczywiście wiesz, że 399$ to cena netto, a w EU trzeba doliczyć podatek VAT
 8  
Mowie stanowcze precz z ifonami i huwaweii bo to przez te panstwa jest teraz koronawirus nie dawajcie sie zwiesc amerykanom bo ich szczepionka to zło bil gets to jest ten który wymsla mikro chipy zeby ludzi zaszczepić A w chinach wypuścili korona wirusa tylko po to aby zaszczepić te chipy sledzadzace ludzi niby szczepionka ale to zło konieczne ja osobiście nie wierzę ani chinola ani tymi barbaszyńcami tak zwanym.panstwem usa przejrzyście sie kto najwięcej szpiegiem kto ma satelity kto wypuszcza w starlinki to szybkiego i taniego internetu usa zrobia wszystko zeby ludzi szpiekowac swoimi zabawkami A tak na serio pytał się ktoś zeby mi nad głową satelita latał i to jeszcze srogi
 3  
To tego postu ps wczoraj dzwonila do mnie Policja w stej sprawie ze bym nie.pisal głupot więc jest to potwierdzenie prawdy co napisałem
 7  
widać komuś tu się zamarzył jedyny i prawdziwy kanał TVP w tv... a precz komuchu
 1  
Dla ludzi ceniących wolność tylko smartfony na Androidzie się liczą i tyle w temacie! Nigdy w życiu produktów od Apple!!!
 0