Łukasz Szewczyk20.04.2020 (10:22)1 komentarz

Tańszy roaming w pre-paidach Orange i nju mobile

Od poniedziałku (20 kwietnia 2020 roku) użytkownicy telefonów na kartę w Orange i nju mobile zapłacą mniej za rozmowy, SMS-y, MMS-y i transmisję danych w roamingu na terenie Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Z cenników znikną opłaty dodatkowe, wynikające z decyzji prezesa UKE.
Orange
Dotychczas dopłata do minuty połączenia wychodzącego wynosiła 5 groszy, połączenia przychodzącego 2 grosze, za SMS 1 grosz a za MMS lub 1 MB transferu danych 0,1845 gr.
Od użytkowników usług abonamentowych dzięki specjalnej promocji opłaty dodatkowe nie były pobierane.

Kraje Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr (Republika Cypryjska), Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Gujana Francuska, Gwadelupa, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Martynika, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Reunion, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

Komentarze (1 - 1 z 1)

rozwaliła mnie ostatnio ich reklama na speedtescie: "Internet 5G -wybierz światłowód 1Gb/s... w nowej ofercie orange."

Plan mają chyba taki żeby ludzie myśleli że światłowód to internet 5G. A jak wiadomo światłowód to nic złego i każdy chce go mieć.W przeciwieństwie do 5G.
 2