Łukasz Szewczyk20.04.2020 (14:52)2 komentarze

Darmowy transfer danych w aplikacji Polsat News w Plusie

Komórkowa sieć Plus wspólnie z Telewizją Polsat przygotował dla swoich klientów kolejny bonus w ramach akcji #zostańwdomu. Otrzymują oni darmowy transfer danych w aplikacji Polsat News, by być na bieżąco z najnowszymi informacjami z Polski i ze świata.
Polsat News  PolsatNews.pl
Epidemia koronawirusa w błyskawicznym tempie zmieniła naszą rzeczywistość. Dynamiczne zmiany w sferze gospodarczej i społecznej zachodzą każdego dnia. Stały dostęp do sprawdzonych informacji jest w obecnych czasach jedną z najważniejszych kwestii.
Sieć Plus, aby umożliwić milionom swoich klientów możliwość bycia stale i na bieżąco ze wszystkim co dzieje się w Polsce i zagranicą, podjęła decyzję o darmowym transferze danych podczas korzystania z aplikacji Polsat News. Z darmowego transferu mogą korzystać także klienci Plusha. Darmowy transfer obowiązuje od 20 kwietnia 2020 roku.

Mobilna aplikacja Polsat News to aktualne wiadomości oraz programy Polsat News w jednym miejscu. Od polityki, przez sport, aż po pogodę. Aplikacja dostępna jest dla wszystkich użytkowników platform Android oraz iOS.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Lepiej wrzucili by Polsat News na ogólnopolską naziemną tv np. zamiast Super Polsat.
 2  
U mnie w Częstochowie jest Polsat News, na razie. Jest ciekwszy od TVP Info, które klepie przez cały dzień jedno i to samo ale za to w Polsat News niektórzy dyskutanci mnie odrzucają od telewizora i wracam do TVP Info.
 1