Łukasz Szewczyk23.04.2020 (17:56)2 komentarze

Apple Music w Samsung Smart TV

Samsung Smart TV to pierwsze telewizory z aplikacją Apple Music.
Aplikacja będzie dostępna na telewizorach wyprodukowanych w latach 2018-2020.
Apple Music w Samsung Smart TV
Samsung rozszerza ofertę aplikacji dostępnych na telewizorach Smart TV. Rozrywka, która wprawia nas w doby nastrój jest ważna, szczególnie teraz, kiedy dużo czasu spędzamy w domach. Dzięki aplikacji Apple Music, która będzie dostępna w telewizorach Samsung Smart TV QLED i UHD wyprodukowanych w latach 2018 - 2020, subskrybenci mogą skorzystać z dostępu do ponad 60 milionów piosenek bez reklam i najpopularniejszych teledysków. Będą mieli też szansę odkrywać tysiące playlist wyselekcjonowanych przez osoby kreujące muzyczne trendy.
Subskrybenci Apple Music będą mogli skorzystać z codziennych rekomendacji, a także posłuchać programu radiowego Beats 1, emitującego na żywo utwory artystów, takich jak Frank Ocean, Nicki Minaj, The Weeknd, DJ Khaled i Elton John. Dodatkowo użytkownicy będą mieli możliwość obejrzenia programu "At Home With Apple Music", podczas którego prezentowane są nowe playlisty tworzone przez dziennikarzy muzycznych, czaty FaceTime z artystami przebywającymi w swoich domach, wyjątkowe wywiady z gwiazdami i wiele innych materiałów, które mają pomóc w tworzeniu poczucia więzi i wspólnoty w obecnym czasie izolacji.

Użytkownicy Samsung Smart TV mogą pobrać Apple Music ze sklepu z aplikacjami, zalogować się do swojego konta używając Apple ID albo uruchomić proces subskrypcji bezpośrednio z telewizora. Posiadacze Samsung Smart TV mogą także bezpłatnie testować Apple Music przez 3 miesiące, korzystając z abonamentu indywidualnego, rodzinnego lub studenckiego. Poza bogatym katalogiem Apple Music, używając swojego telewizora Samsung Smart TV, abonenci mają również dostęp do wyjątkowych programów, popularnych koncertów, a także innych ekskluzywnych treści.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Witam U Mnie Na Telewizorze Samsung UHD 43 Cale Z 2019 r Właśnie Pojawiła Się Aplikacja Apple music Sobie Ja Zainstalowałem i Jest Super.
 1  
A co z tv Samsung smart z 2012? Tam już pousuwano Vimeo Youtube I inne aplikacje.
Arkadiusz Pieńkowski 26.04.2020 (2:44:56)
 0