Łukasz Szewczyk27.04.2020 (11:54)6 komentarzy

Darmowy internet od Play za siedzenie w domu

Komórkowa sieć Play uruchamia kolejną promocję w ramach akcji #ZostańWDomu z Play. Od 28 kwietnia 2020 roku będzie nagradzał swoich klientów darmowym internetem za... pozostawanie w domu.
Play24 zostańwdomu
Play uruchamia kolejną inicjatywę mającą na celu zachęcenie klientów do odpowiedzialnej postawy w ramach akcji #ZostańWDomu. Aby przyłączyć się do akcji należy potwierdzić swoją obecność w aplikacji Play24 za pomocą dedykowanego przycisku "Jestem w domu". Będzie go można nacisnąć raz dziennie podczas trwania promocji. Ponowne kliknięcie będzie możliwe następnego dnia po północy. Dodatkowym wsparciem dla użytkowników mogą być codzienne powiadomienia zachęcające do pozostania w swoich czterech kątach.
Każdorazowe potwierdzenie swojej obecności w domu przez trzy dni z rzędu zostanie nagrodzone pakietem 1 GB darmowego internetu. Klienci w ramach promocji będą mogli włączyć maksymalnie dziesięć takich pakietów, co łącznie daje do 10 GB danych.

Codziennej zabawie będzie towarzyszyć element grywalizacji. Licznik w aplikacji będzie na bieżąco wskazywał liczbę osób pozostających w domu. - Akcja nie ma charakteru kontrolnego. Nie sprawdzamy lokalizacji naszych użytkowników, zwłaszcza bez ich wiedzy i zgody. W tym przypadku chcemy pomóc w budowie świadomości społecznej na temat pandemii i nagradzać odpowiedzialną postawę - mówi Małgorzata Zakrzewska, Dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej w Play.

Akcja będzie dostępna dla użytkowników aplikacji od wersji 6.15. Ogólnopolska promocja rusza od wtorku, 28 kwietnia 2020 roku i będzie trwała przez 30 dni. Oferta obejmuje zarówno klientów ofert abonamentowych Play, MIX oraz na kartę. Każdy z nich na realizację wyzwania ma 30 dni od momentu aktywacji promocji lub do końca okresu rozliczeniowego, w którym została uruchomiona.Wzięcie udziału w akcji nie wyklucza korzystania z innych Ofert Promocyjnych a jej regulamin jest dostępny bezpośrednio w aplikacji Play24.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Co to korpomatoły wymyśliły? Przecież nie było i nie ma nakazu pozostawania w domu!
 1  
Nie ma nakazu ale nie ma zakazu.
 4  
A gdzie Ci ktos kaze zostać w domu? Czytaj ze zrozumieniem. Czytaj tyle razy, az zrozumiesz sens. Jak nadal nie rozumiesz, to kup sobie kilo marchewki boś osioł.
 0  
ja dostałem od www.airmax.pl przyspieszenie łącza do 900Mb/s
i śmiga jak trzeba, a testy najlepiej wypadają na http://speedomat.pl
 1  
Szkoda, że tylko na 30 dni.
 2  
szeptanka jak i zasięg tego isp: SŁABA
 0