Łukasz Szewczyk05.05.2020 (10:09)1 komentarz

Cyfrowa prenumerata Gazety Wyborczej do rachunku Plusa. Pierwszy miesiąc za 0 zł

• Abonenci sieci Plus mogą zapłacić za prenumeratę cyfrową "Gazety Wyborczej" razem ze swoim rachunkiem za telefon
• W promocji pierwszy miesiąc za 0 zł
Nowa Wyborcza.pl
Dzięki nowej metodzie płatności na Wyborcza.pl od wtorku (5 maja 2020 roku) klienci Plus mogą dodać opłatę za subskrypcję Wyborcza.pl do swojego rachunku za telefon komórkowy. W tym celu wystarczy wskazać opcję "Zapłać z Plus" podczas zakładania konta bezpośrednio na stronie Wyborcza.pl/plus i przejść krótki proces weryfikacji.
Ta forma płatności to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę oraz bezpieczeństwo. Dzięki usłudze "Zapłać z Plus" abonenci sieci będą mogli aktywować prenumeratę cyfrową "Gazety Wyborczej" bez przekazywania informacji o swojej karcie płatniczej czy kredytowej.

"Zapłać z Plus" za subskrypcję Wyborcza.pl
"Zapłać z Plus" za subskrypcję Wyborcza.pl
Na początek współpracy Wyborcza.pl przygotowała promocję dla klientów Plus, dzięki której abonenci tej sieci otrzymają miesięczny dostęp do treści Wyborcza.pl w prezencie - będą mogli czytać setki artykułów przygotowanych przez zespół "Gazety Wyborczej", m.in. poświęconych bieżącym wydarzeniom w Polsce i na świecie. Późniejsza opłata to 19,90 zł miesięcznie (rezygnacja w dowolnym momencie).

Z opcji "Zapłać z Plus" może skorzystać każdy klient posiadający numer w Plus na abonament. Płatności i rozwiązania techniczne są realizowane dzięki rozwiązaniu DV Pass, które zapewnia Digital Virgo. Warto pamiętać, że włączona blokada zakupów mobilnych uniemożliwia korzystanie z tego rozwiązania

Komentarze (1 - 1 z 1)

Nie chciałbym, żeby sodomita mnie sądził czy leczył.
 5