Łukasz Szewczyk05.05.2020 (10:15)3 komentarze

Netflix w T-Mobile w prezencie na 6 miesięcy

• Netflix w prezencie na pół roku
• Oferta dla nowych i obecnych klientów T-Mobile Polska.
T-Mobile Video
Od połowy 2019 roku operator udostępnia swoim klientom pakiety usług z dostępem do platformy Netflix. Dodatkowo od wtorku (5 maja 2020 roku) nowi i obecni użytkownicy T-Mobile w pakiecie z ofertą "M" otrzymają Netflixa na pół roku w prezencie.
Z promocyjnej oferty mogą skorzystać zarówno nowi klienci, jak i ci, którzy przedłużają umowę lub dokupują kolejną kartę SIM. Przez 6 miesięcy każdy użytkownik będzie mógł oglądać treści Netflixa w planie podstawowym, czyli z dostępem na jeden ekran. Po tym okresie nastąpi automatyczne przedłużenie usługi. Z oferty można skorzystać, podpisując umowę na 24 miesiące.

Ponadto klienci dokupujący kolejną kartę w abonamencie głosowym otrzymają na niej dodatkową zniżkę wynikająca z "Rabatów rodzinnych" - w zależności od umowy będzie to od 5 do 15 zł obniżki na każdej karcie. Oferta będzie dostępna zarówno w wersji SIMO, jak i z telefonem dostępnym w sklepie T-Mobile.

Komentarze (1 - 3 z 3)

A później można zrezygnować czy trzeba płacić 34 zł miesięcznie więcej?
 4  
Później trzeba płacić 34 zł miesięcznie. O tym już nikt nie piszę.
Nie można z tego zrezygnować :/
 2  
"Każdy użytkownik będzie mógł oglądać treści Netflixa w planie podstawowym, czyli z dostępem na jeden ekran."

Pakiet podstawowy Netflixa to przede wszystkim ograniczenie jakości obrazu do rozdzielczości SD, ale o tym już nie piszecie. Czyżby artykuł sponsorowany?
 1