Łukasz Szewczyk25.05.2020 (11:09)1 komentarz

TVN24 i TVN24 BiS oraz nowy pakiet News w Play Now i Play Now TV

• Play rozszerza ofertę pakietów telewizyjnych dla użytkowników Play Now i Play Now TV
• Wśród nowości TVN24 i TVN24 BiS
• Operator wprowadza do oferty nowy pakiet News
Play Now
W dzisiejszych czasach codzienny dostęp do najnowszych informacji stał się szczególnie ważny, a programy informacyjne są jednym z głównych źródeł aktualnej wiedzy o wydarzeniach na świecie. Komórkowa sieć Play wprowadza do swoich oferty Play Now i Play Now TV nowy pakiet NEWS, a w nim stacje TVN24 i TVN24 BiS dostarczające aktualne wiadomości przez całą dobę. TVN24 to pierwsza stacja informacyjna w Polsce, obecnie uznawana także za najbardziej opiniotwórczą. Z kolei TVN24 BiS posiada ofertę informacyjną dla osób zainteresowanych tematyką międzynarodową.
W nowym pakiecie, Play oferuje także dostęp do kanału Euronews, który prezentuje doniesienia polityczne, biznesowe i finansowe, skupiając się europejskiej perspektywie. W ofercie znajduje się także nadawany globalnie brytyjski kanał informacyjno-publicystyczny BBC World News oraz Bloomberg specjalizujący się w dostarczaniu informacji na temat rynków finansowych.

Pakiet News będzie dostępny w cenie 10 zł miesięcznie dla wszystkich klientów korzystających z oferty Play Now lub PLAYNow TV Box. Klienci Play mogą włączyć nowy pakiet w dowolnym momencie, tak jak pozostałe pakiety Play Now. Rezygnacja także jest możliwa w każdej chwili. Pakiet można aktywować na TV BOX, w aplikacji mobilnej Play Now, na playnow.pl oraz w aplikacji Play24. Na dobry początek klienci Play Now i Play Now TV dostają bezpłatny dostęp do pakietu przez pierwszy miesiąc.

Przypomnijmy, że usługa PLAY Now TV to platforma streamingowa dająca dostęp do ponad 80 kanałów telewizyjnych oraz setek filmów, seriali, programów i bajek na żądanie w dowolnym miejscu i czasie.

Komentarze (1 - 1 z 1)

nie mają w ofercie Planete+ więc odpada. TVN24 i TVN24 BiS można kupić bezpośrednio od TVN za 100 zł/rok
 0