Łukasz Szewczyk29.05.2020 (13:45)1 komentarz

Darmowy pakiet internetowy 10 GB z aplikacją Plus Fun

• Komórkowa sieć Plus przygotowała promocję, w ramach której można otrzymać darmowy pakiet internetowy 10 GB.
10 GB
Użytkownicy aplikacji Plus Fun, dostępnej w Google Play (Android) i App Store (iOS), otrzymują możliwość oglądania codziennie odświeżanej oferty materiałów wideo. Znajdują się w niej filmy, seriale, dokumenty, programy eko, sport, newsy, rozrywka, kanały telewizyjne i wiele więcej. W Plus Fun już od teraz można bawić się z bohaterami polskiej komedii romantycznej "Narzeczony na niby", a z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka na kanale Nick JR czekają bajki m.in. "Psi Patrol". Dla wielbicieli serii i seriali Plus Fun przygotował nagrodzony Telekamerą serial "Zawsze warto", a dla miłośników adrenaliny niebezpieczną podróż z "Ekstremalną wyprawą" BBC.
W Plus Fun nie zapomniano o tych, którym bliska jest ochrona środowiska i specjalnie dla nich stworzono serię eko. Na fanów sportu czeka natomiast codzienna dawka newsów oraz skróty z najlepszych akcji świata sportu. W Plus Fun użytkownik znajdzie dostęp do bieżących informacji z kraju i ze świata, porad kulinarnych oraz rozrywki, w której nie zabraknie kabaretów, rysunków Henryka Sawki, muzyki oraz codziennych plotek.

Aplikacja Plus Fun jest przeznaczona dla wszystkich klientów sieci Plus, bez względu na rodzaj oferty, z której korzystają.

Darmowe 10 GB
Użytkownicy, którzy do 30 czerwca 2020 roku zarejestrują się w aplikacji otrzymają jednorazowy pakiet 10 GB. Wkrótce w Plus Fun dostępne będą także konkursy, w których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Pobrałem. Dziękuję Plusowi.
 0