Łukasz Szewczyk18.06.2020 (13:16)5 komentarzy

Dwa miesiące bezpłatnego dostępu do cyfrowej Gazety Wyborczej dla klientów T-Mobile

• Klienci sieci T-Mobile mogą aktywować bezpłatny, dwumiesięczny dostęp do pakietu podstawowego w ramach prenumeraty cyfrowej dziennika i korzystać z treści na Wyborcza.pl.
Oferta Specjalna
Od czwartku (18 czerwca 2020 roku) klienci sieci T-Mobile mogą skorzystać z kolejnej usługi na promocyjnych warunkach. Tym razem to dostęp do serwisów internetowych Gazety Wyborczej: Wyborcza.pl - z publikacjami m.in. z "Dużego Formatu", "Magazynu Świątecznego" czy "Ale Historii", Wysokieobcasy.pl oraz 24 serwisów lokalnych "Wyborczej". Z treściami dostępnymi na tych stronach użytkownicy będą mogli zapoznać się przez dwa miesiące za darmo za pomocą dowolnego urządzenia: komputera, tabletu lub smartfona.
Aby skorzystać z kodu umożliwiającego aktywację usługi, należy zalogować się do aplikacji "Mój T-Mobile" i skopiować kod, który będzie tam dostępny do 2 lipca 2020 roku, a aktywować go można do 16 lipca. Następnie należy założyć konto w serwisie Wyborcza.pl, wpisać kod promocyjny i przez dwa miesiące korzystać bezpłatnie z dostępu do treści Gazety Wyborczej.

Po tym czasie koszt usługi będzie wynosił 19,99 zł miesięcznie, jednak użytkownik może zrezygnować z subskrypcji na minimum 48 godziny przed zakończeniem okresu bezpłatnego.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Już niedługo darmowa subskrypcja Wyborczej do każdej rolki papieru toaletowego.
 18  
Semita.
Jeśli kupię rolkę, to po co mi wyborcza?
 3  
musieli by Mi zapłacić abym to chciał! czytać .
 2  
Do kazdej Gazety powinni dodawać rolkę papieru za darmo, żeby oszczędzać Gazetę.
 2  
Kupcie sobie Nasz Dziennik, albo Gazetę Polską.
 1