Łukasz Szewczyk19.06.2020 (13:06)4 komentarze

Netflix na pół roku w prezencie z ofertą Play Now TV Box

• Sieć Play wprowadza specjalną ofertę dla fanów filmów i seriali.
• W ramach nowej promocji klienci, którzy zakupią abonament telewizyjny z dekoderem Play Now TV, otrzymają w prezencie półroczny dostęp do serwisu Netflix.
6mcy
Od teraz, każdy, kto zdecyduje się na specjalną ofertę telewizyjną Play Now TV z pakietem News za 20 zł miesięcznie, otrzyma półroczną subskrypcję Netflix w prezencie i tym samym dostęp do znanych na całym świecie tytułów takich jak "Wiedźmin", "Dom z Papieru" czy "Stranger Things". Do bogatej biblioteki serwisu dołączył właśnie najnowszy polski serial oryginalny Netflix: "W głębi lasu", stworzony na podstawie powieści Harlana Cobena.
Promocyjna oferta dostępna jest do 31 lipca 2020 roku, ale Netflix w prezencie od Play można uruchomić na TV BOX do końca sierpnia. W tym celu należy wejść do aplikacji Netflix na TV Box, np. dzięki specjalnemu przyciskowi na pilocie, i założyć konto lub zalogować się na już istniejące. Wówczas zostanie ono zasilone prezentem od Play w postaci 6 miesięcy dostępu do Planu Netflix Standard, który pozwala oglądać treści w jakości HD na dwóch urządzeniach jednocześnie. Użytkownik może w dowolnym momencie zmienić plan Netflix na wyższy lub niższy, co spowoduje odpowiednio wydłużenie lub skrócenie okresu promocyjnego. Po tym czasie opłata miesięczna za subskrypcję Netflix będzie doliczana do rachunku Play dzięki wygodnej usłudze "Netflix - Płacę z Play" dla wszystkich nowych użytkowników lub w przypadku użytkowników, którzy już wcześniej korzystali z serwisu przywrócona zostanie poprzednia metoda płatności. Z dostępu do Netflix można zrezygnować w dowolnym momencie.

W ramach nowego abonamentu PLAY Now TV Box za 20 zł miesięcznie klient otrzymuje dostęp do wszystkich kanałów z pakietu podstawowego Play Now TV, m.in National Geographic, FOX, Disney, a także do nowego pakietu News obejmującego programy informacyjne, w tym TVN24 i TVN24 BiS. Co więcej, Play przygotował tutaj także prezent dla fanów sportowych rozgrywek -- trzy miesiące dostępu do Eleven Sports 4K bez opłat.

Komentarze (1 - 4 z 4)

A w Netii nima
 5  
Zamówiłem w środę czekam na dostawę, promocja na Netflix mnie raczej nie obejmie ale Eleven Sports 4k nie wiem niby jest tam info o niej ale się okaże
 5  
@KORSARXLZ zawsze masz 14 dni na zerwanie umowy i podpisanie kolejnej nowej
 3