Łukasz Szewczyk23.06.2020 (10:59)4 komentarze

Samsung Galaxy A51 5G debiutuje w Plusie

• Do oferty Plusa dołącza Samsung Galaxy A51 5G z dostępem do komercyjnej szybkiej sieci 5G 2,6 GHz TDD.
• Nowa wersja modelu A51 z obsługą 5G jest dostępna wyłącznie w Plusie.
Galaxy A51 5G / Fot. Samsung
Galaxy A51 5G / Fot. Samsung
Smartfon z nowej edycji koreańskiego producenta został wyposażony w nowy, bardziej wydajny ośmiordzeniowy procesor i powiększoną w stosunku do poprzednika pamięć - 6 GB RAM, które pozwalają na szybkie i płynne przetwarzanie danych w sieci 5G. Nowy Galaxy A51 5G posiada również większą baterię 4500 mAh z funkcją szybkiego ładowania (15 W).
Oglądanie transmisji wydarzeń sportowych czy ulubionego serialu w wysokiej rozdzielczości umożliwia niemal pozbawiony ramek 6,5-calowy wyświetlacz Infinity-O z technologią Super AMOLED, która zapewnia imponującą wyrazistość i odwzorowanie barw. Funkcja Super Steady automatycznie stabilizuje materiał filmowy, dzięki niej smartfon nagrywa płynne i profesjonalne klipy wideo bez konieczności korzystania z gimbala. Za sprawą dostępu do technologii 5G nagrane "ciężkie" pliki wideo będzie można w krótkim czasie udostępnić w Internecie. Za bezpieczeństwo odpowiada platforma Samsung Knox i czytnik linii papilarnych wbudowany w ekran Galaxy A51 5G.

Samsung Galaxy A51 5G dostępny jest w Plusie za 99 zł na start i np. 36 rat po 56 zł za sprzęt w ofercie abonamentowej. Polecane taryfy do 5G począwszy od zobowiązania w wysokości 70 zł miesięcznie pozwolą korzystać z możliwości, jakie oferuje sieć najnowszej generacji przez cały okres trwania kontraktu.

Samsung Galaxy A51 5G w ofercie dla klientów biznesowych można nabyć za 99 zł z VAT na start i np. 36 rat po 56 zł z VAT za sprzęt. W ofercie Plus dla Firm polecaną taryfą do korzystania z sieci 5G jest abonament za 70 zł netto (86,10 zł z VAT) lub abonament za 75 zł netto (92,25 zł z VAT) z 85 GB/mies.

W portfolio smartfonów obsługujących sieć najnowszej generacji w Plusie obok Samsunga Galaxy A51 5G znajdują się także: HUAWEI Mate Xs, HUAWEI P40, HUAWEI P40 Pro i Motorola Edge.

Komentarze (1 - 4 z 4)

drogo
 11  
I znowu ta ohydna, szpecąca "dziura" w ekranie (dla przedniej kamery). Ale można się chwalić bezramkowym smartfonem i ciemny lud na tę bezramkowość leci jak mucha na gó***. A ja bym wolał ramkę nad ekranem i przednią kamerkę umieszczoną w ramce, a nie w ekranie. Tak jak to było w smartfonach jeszcze 3-4 lata temu.

Czekam, aż jakiś producent odejdzie od tej durnej mody na umieszczanie kamerki w ekranie. Będę pierwszy w kolejce po zakup takiego smartfona.
 8  
Ja czekam na telefon bez przedniej kamerki!!!doplacam 50zt
 1  
Oblukajcie branżowe recenzje tego telefonu np. na Youtube. Absolutnie nie wart swojej ceny (około 1700 PLN, cena bez abonamentu).
 2