Łukasz Szewczyk14.07.2020 (10:17)2 komentarze

Subskrypcja TVN24 GO na rachunku T-Mobile

• Klienci indywidualni posiadający abonament na usługi telefoniczne T-Mobile mogą skorzystać z subskrypcji platformy newsowej TVN24 GO, a opłatę za tę usługę przypisać do swojego rachunku.
TVN24 GO
TVN24 GO to platforma dająca dostęp do dwóch opiniotwórczych stacji newsowych TVN24 i TVN24 BiS, a także dodatkowych transmisji live oraz biblioteki programów informacyjnych i publicystycznych na żądanie.
TVN24 GO daje także swobodę wyboru miejsca i czasu oglądania informacji, możliwość śledzenia treści newsowych na dwóch urządzeniach jednocześnie 24 godziny na dobę, a także dostęp do kanałów TVN24 i TVN24 BiS nawet do 7 dni wstecz. Użytkownik ma również możliwość cofania programu na żywo do dwóch godzin. Platforma pozwala również na kontynuowanie oglądania rozpoczętego programu na dowolnie wspieranym urządzeniu - komputerze, smartfonie lub telewizorze. Dzięki możliwości personalizacji serwisu użytkownik otrzymuje najistotniejsze newsy z ważnych dla niego dziedzin.

Klienci operatora, którzy zdecydują się na subskrypcję tej platformy, mogą dodać ją do swojego rachunku w T-Mobile. Wystarczy założyć konto w serwisie TVN24 GO, odszukać najbardziej interesującą opcję subskrypcyjną oraz wybrać płatność za pośrednictwem T-Mobile. Klient zostanie poproszony o wpisanie numeru telefonu, do którego doliczony zostanie zakup serwisu. Następnie na podany numer otrzyma SMS-em hasło, które wpisuje w odpowiednim miejscu. Po poprawnej weryfikacji użytkownik może cieszyć się dostępem do najważniejszych informacji z Polski i świata, a płatność zostanie dołączona do kolejnego rozliczenia. Integratorem technicznym rozwiązania jest Digital Virgo.

Komentarze (1 - 2 z 2)

I co mi że mogę !
Ja wolałbym player.pl do rachunku mieć możliwość a nie TVN24GO.
Bo 2 kanały to trochę mało a cofanie programu wstecz ?
KTO TO ROBI w obecnym czasie internetu!!!
Niech TVN doda możliwość do rachunku T-Mobile usługi playera to wtedy chętny będę szybciej.
 1  
Dla mnie żałosne w tej aplikacji jest to, że te usługi w niej są płatne, szkoda, że ta aplikacja nie jest bezpłatna z dodatkami niektórych banerów reklamowych, bo jakby tak było to byłoby coś! :-D
 0