Łukasz Szewczyk28.07.2020 (15:22)3 komentarze

Krzyżówki Gazety Wyborczej dostępne w aplikacji mobilnej

• "Krzyżówki Gazety Wyborczej" są dostępne bezpłatnie na urządzenia z systemem iOS lub Android.
Krzyżówki Gazety Wyborczej
Do dyspozycji użytkowników są krzyżówki klasyczne, tematyczne i niestandardowe jolki, znane już dobrze czytelnikom Gazety Wyborczej. Zadanie można wybrać samemu lub zdać się na los dzięki opcji Wylosuj krzyżówkę. Rozwiązywanie krzyżówki można przerwać w każdej chwili i przejść do kolejnej, automatycznie zapisując swoje dotychczasowe odpowiedzi.
Pracę nad łamigłówkami ułatwiają specjalne funkcjonalności, m.in. możliwość uzyskania podpowiedzi czy sprawdzenia poprawności hasła oraz oznaczenie niewłaściwie wpisywanych liter. W razie wątpliwości użytkownicy aplikacji zawsze mogą sięgnąć do Pomocy. Oprócz tego, codziennie w aplikacji pojawia się dodatkowa podpowiedź - to hasło, które jest rozwiązaniem w jednej z krzyżówek.

- "Krzyżówki Gazety Wyborczej" stworzyliśmy przede wszystkim z myślą o tych użytkownikach smartfonów, którzy z sentymentem wspominają "Jolki" z papierowego wydania "Gazety Wyborczej". Chcieliśmy w ten sposób umożliwić im powrót do rozrywki znanej i lubianej od lat, ale już w nowoczesnej i wygodnej formie - mówi Aleksandra Karpińska-Gugała, Product Owner aplikacji mobilnych Gazety Wyborczej. - W planach mamy rozszerzenie aplikacji o funkcje, które zachęcą do rozwiązywania naszych krzyżówek również te osoby, które co prawda nigdy nie miały styczności z "Jolkami" Gazety Wyborczej, ale szukają ciekawego sposobu na krótki odpoczynek z telefonem w ręku.

"Krzyżówki Gazety Wyborczej" są dostępne bezpłatnie w sklepach App Store (iOS) lub Google Play (Android).

Aplikację przygotował zespół rozwoju produktu "Gazety Wyborczej" (za projekt odpowiada Marta Rutkowska - UX Designer "Gazety Wyborczej"), a jej pierwsza wersja została udostępniona użytkownikom w kwietniu br. Obecnie do pobrania jest najnowsza wersja aplikacji, systematycznie rozszerzana o kolejne krzyżówki.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Na ch.. to komu?
 5  
^ zebys na stare lata nie zapomniał jak sie nazywasz
czarny kot ze świńskim ryjem 28.07.2020 (17:17:48)
 6  
I znowu GW liderem:D :D :D
Apka działa od miesiąca.
Polecam na Kindlu.
 5