Łukasz Szewczyk05.08.2020 (19:04)8 komentarzy

Usługi UPC Polska w nowych lokalizacjach

• UPC Polska startuje w nowych lokalizacjach, rozpoczynając świadczenie usług na sieciach światłowodowych wybudowanych w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.
Internet UPC
Z internetu UPC Polska, usług mobilnych i szerokiej oferty urządzeń korzystać mogą już klienci w nowych lokalizacjach w województwach: wielkopolskim, lubelskim i dolnośląskim. W ciągu kilku tygodni UPC zaoferuje tam również usługi telewizyjne. W sumie, dzięki dotychczas podpisanym przez UPC umowom z partnerami, zasięg operatora powiększy się z obecnych 3,5 mln o dodatkowe 1,7 mln gospodarstw domowych do 2023/2024 roku.
- W UPC dokładamy wszelkich starań, aby zapewniać klientom najwyższą jakość usług, potwierdzoną tytułem najbardziej polecanego przez klientów operatora na rynku. Dziś, korzystając z sieci stworzonych w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, zaoferujemy klientom w nowych lokalizacjach najszybszy ogólnopolski internet oraz usługi mobilne, wraz z najlepszą obsługą, by mogli w pełni korzystać z możliwości cyfrowego świata - mówi Bogdan Bucurei, CMO UPC Polska.

Klienci na nowych terenach mogą skorzystać z oferty internetu w czterech wariantach prędkości: 100 Mb/s, 300 Mb/s, 600 Mb/s oraz 1Gb/s z nowoczesnym modemem Connect Box gwarantującym stabilne połączenie. Trzy najwyższe prędkości dostępne są w opcjach łączy symetrycznych i kosztują odpowiednio 49,99 zł, 59,99 zł, 69,99 zł oraz 79,99 zł miesięcznie w wersji solo (do powyższych cen należy doliczyć opłatę za utrzymanie łącza internetowego w sieci partnera technicznego OSD).

Dodatkowo, do usługi internetowej, klienci mogą dobrać jeden z pakietów TV GO: HBO GO, Polsat Sport Premium czy Polsat Sport Premium + Eleven Sport Premium (19,99 zł miesięcznie), a także Filmklub (14,99 zł miesięcznie).

Do każdej z usług internetowych można dobrać usługę mobilną za darmo przez 3 miesiące i ze zwiększonym pakietem danych do końca roku w prezencie. W tej opcji pakiety Comfort i VIP, oprócz nielimitowanych rozmów i wiadomości SMS w Polsce, oferują do końca roku powiększone do 50 i 100 gigabajtów pakiety danych. Klienci mogą skorzystać ze zniżek rodzinnych - każda dodatkowa karta SIM to rabat w wysokości 5 zł. Można także skorzystać z dedykowanej oferty urządzeń: smartfonów, telewizorów i routerów LTE w promocyjnych cenach.

Komentarze (1 - 8 z 8)

"z nowoczesnym modemem Connect Box gwarantującym stabilne połączenie"
Ha, ha, z tym modemem są ciągłe problemy, których nie umieją rozwiązać.
 6  
Umiesz czytać ze zrozumieniem? To jest inny modem tylko nazwa ta sama. To nie HFC tylko FTTH. I łącza symetryczne. 1Gb/1Gb za 80+ utrzymanie to cena marzenie.
 3  
https://funkyimg.com/view/36H7L
Nie będzie przez FTTH, a przez ETTH. Połączenie światłowodowe oczywiście z terminalem ONT operatora który jest właścicielem infrastruktury w danej miejscowości, więc w tym idzie można podłączyć własny router.
 2  
Niebawem 4k w UPC.Jest już nawet o tym wzmianka na ich stronie.
 1  
Tak to prawda lada chwila 4K.
 2  
Info z UPC
"4K
W UPC cały czas inwestujemy w rozwój oferty dla naszych Klientów. Wprowadziliśmy m.in. przełomową prędkość 1 Gb/s oraz kolejne kanały w jakości HD, rozwijamy również usługę Horizon Go, która pozwala cieszyć się rozrywką wszędzie i o każdej porze, także w trybie offline i na platformach Android TV oraz Fire TV. Technologia 4K jest dla nas następnym etapem, wymagającym kolejnych nakładów inwestycyjnych, do którego się przygotowujemy."
Jak widać UPC się przygotowuje.(?) ile lat jeszcze? A przypominam że sieci już od dawna mają dekodery 4k.
 1  
To nie to info....
Tu jest nowe....https://www.upc.pl/pakiety/juz-u-ciebie/
A już wkrótce prawie 200 kanałów TV i rewolucyjny dekoder 4K.
 1  
kanałów jest dokładnie 199 więc (prawie 200) osiągnięto, w dodatku 153 w HD...
 2