Łukasz Szewczyk06.08.2020 (18:07)5 komentarzy

Mediowa spółka Axel Springer buduje sieć cyfrowych myjni samochodowych obejmującą Europę

• Wraz z udostępnieniem nowej aplikacji mobilnej i cyfryzacją pierwszych myjni samochodowych, Axel Springer i Superoperator podejmują się misji przeniesienia branży myjni samochodowych na wyższy poziom dzięki przejrzystości na rynku oraz ulepszonemu doświadczeniu oferowanemu klientom.
Mediowa spółka Axel Springer buduje sieć cyfrowych myjni samochodowych obejmującą Europę
Sieć wirtualnych myjni samochodowych, należąca do Axel Springer i promowana w Niemczech przez tę firmę pod nazwą "Clever Waschen", działa na platformie niezależnej od marki, pozwalając kierowcom znaleźć najbliższą myjnię. Współpraca z Superoperator umożliwia jej rozszerzenie tak, by stała się wszechstronną, cyfrową siecią usługową dla myjni samochodowych, oferującą korzyści zarówno konsumentom, jak i przedsiębiorcom, do których należą myjnie.
Technologia cyfrowa dostarczona przez Superoperator umożliwia cyfryzację myjni samochodowych należących do sieci, pozwalając kierowcom w prosty sposób rezerwować, opłacać i korzystać z myjni samochodowej z poziomu jednej aplikacji bez konieczności wychodzenia z auta. Bezkontaktowe transakcje zapewniają bezpieczeństwo i wygodę w trakcie epidemii COVID-19 i czasach dystansu społecznego. Aplikacja "Clever Waschen" jest już dostępna dla urządzeń z systemami iOS oraz Android i pokazuje wszystkie myjnie należące do sieci.

Usługi "Clever Waschen" oferowane są operatorom myjni samochodowych jako pakiety. Wariant podstawowy oferowany jest za darmo i zawiera przestrzeń w aplikacji, ułatwiając odnalezienie obiektu operatora oraz usługi reklamowe "Clever Waschen". Dodatkowe korzyści oraz cyfryzacja wszystkich operacji myjni samochodowych, mogą zostać dodane poprzez wybór jednej z miesięcznych subskrypcji. Technologia Superoperator umożliwia także operatorom myjni samochodowych wykorzystywanie zbieranych danych w celu optymalizacji wszystkich istotnych aspektów biznesu - od wydajności operacyjnej i doświadczenia klientów, do wprowadzania innowacji w modelach biznesowych.

Pierwszym operatorem myjni samochodowych, który dołączył do platformy "Clever Waschen", jest CleanCar. Już połowa jego obiektów w Berlinie, Hamburgu, Neuss, Hanowerze i Brunszwiku została ucyfrowiona dzięki technologii Superoperator. Latem tego roku dołączy do nich reszta obiektów sieci, znajdująca się w Niemczech i Austrii.

- "Clever Waschen' jest kolejnym znakomitym przykładem tego, jak wdrażamy przyszłość mobilności - na którym to temacie w wyraźny sposób skupiają się nasze marki mediowe, takie jak AUTO BILD - poprzez oferowanie inteligentnych aplikacji użytkownikom i klientom. Dzięki aplikacji, prowadzimy cyfryzację tradycyjnych myjni samochodowych, czyniąc je łatwiejszymi, szybszymi i bardziej wygodnymi w obsłudze dla użytkowników - począwszy na czytelnym wyszukiwaniu, a skończywszy na płatnościach. Jednocześnie tworzymy podstawę dla przyszłej integracji w samochodach. 'Clever Waschen' jest także bardzo atrakcyjny dla operatorów myjni samochodowych; mogą oni zaoferować swoim klientom przyjazne użytkownikowi rozwiązanie mobilne przy jednoczesnym składaniu konkretnych ofert poprzez
"Clever Tanken", naszą aplikację porównującą ceny
- mówi Nicolas Meibohm, Kierownik działu Samochodów Połączonych z Siecią w firmie Axel Springer.

W nadchodzących latach, Superoperator i Axel Springer planują dalszy rozwój sieci.

Komentarze (1 - 5 z 5)

czyli już wiadomo gdzie będą pracować Lis i Węglarczyk po repolonizacji mediów.
 3  
Ufam, że te tysiące polskich elektrycznych pojazdów, które od zeszłego roku - zgodnie z opinią kłamczuszka MAOwieckiego - jeżdżą po drogach narodu wybranego nie będą z tego korzystać.
Tylko w wodzie święconej będą myte;D


buhahahahahahahahahahahahahaha!!!

Tyle w temacie

KURTYNA
Czarny kurnik mam i świńskiego ryja on przynosi w hurtowni rotorowi 6.08.2020 (19:11:05)
 2  
Chodzi oczywiście o myjnie automatyczne. Dziękuję! Nie skorzystam bo nie chcę po roku mieć czystej stali zamiast lakieru.
 2  
Na każdej myjni dostępna będzie GW z 29stronami na 30 0 tym jaki Pis jest zły a Kaczyński to dyktator
 2  
A ja słyszałem, że AS będzie się zajmowało asenizacją. W tej dziedzinie maja szansę "zabłysnąć".
 1