Łukasz Szewczyk17.08.2020 (11:50)6 komentarzy

Netia z nową ofertą na internet światłowodowy z krótką umową

• Netia przygotowała ofertę, w której np. internet do 300 Mb/s z krótką umową na 9 miesięcy.
• Pierwszy miesiąc gratis
internet netia
- Po tym co się działo w ciągu kilku ostatnich miesięcy już chyba nikt nie ma wątpliwości, jak ważny w edukacji i pracy zdalnej jest szybki, nielimitowany dostęp do internetu. Aby umożliwić jak największej rzeszy uczniów, studentów i pracowników korzystanie z takiego właśnie dostępu w tych niepewnych czasach, przygotowaliśmy bardzo prostą ofertę z umową na zaledwie 9 miesięcy i cenami jak przy kontrakcie 24-miesięcznym - powiedział Tomasz Dakowski, Dyrektor Generalny Obszaru B2C, Członek Zarządu Netii.
- Spodziewamy się, że bestsellerem będzie światłowodowy dostęp z prędkością pobierania do 300 Mb/s w cenie 50 zł miesięcznie. Wariant do 500 Mb/s kosztuje 60 zł miesięcznie, zaś do 1 Gb/s, to wydatek 70 zł miesięcznie. Coraz więcej osób jest skłonnych zapłacić nieco więcej i kupić wyższe prędkości internetu ze względu na ostatnie doświadczenia i gwarancję jakości, jaką zapewnia łącze światłowodowe - powiedział Piotr Szymanowski, Dyrektor Departamentu Strategii Marketingowej B2C w Netii.

W przypadku braku możliwości zaoferowania w danej lokalizacji dostępu do internetu w jednej z technologii światłowodowych, Netia zaproponuje usługę na sieci własnej w technologii xDSL (wariant do 20 lub do 50 Mb/s) w cenie 40 zł miesięcznie (1. miesiąc za 0 zł). W wszystkich wariantach klienci otrzymają 1 miesiąc na start gratis.

Można też wybrać usługę internetową wraz z dostępem do serwisu muzycznego TIDAL w cenie od 60 zł miesięcznie.. W dowolnym momencie do usługi internetowej można też dokupić HBO GO za 20 zł miesięcznie.

Wraz z usługą dostępu do internetu, Netia zapewnia (przez 2 miesiące za 0 zł, potem 10 zł miesięcznie) kompleksową usługę cyberbezpieczeństwa (Bezpieczny Internet 2).

Opłata aktywacyjna wynosi 59 zł. Niezależnie od wybranego wariantu prędkości łącza, Netia udostępnia router WiFi, który pozwoli na wykorzystanie pełnego potencjału danego łącza również bezprzewodowo.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Szkoda czasu na netię brak rozwoju cofią się do tyłu z usługami telewizyjnymi , możesz mieć internet na światłowodzie a telewizja to streaming niskich lotów bez 4K . Kablówka IPTV na osiedlu ich bije technologicznie z dekoderem i jakością obrazu o kilka lat . Z czym do ludzi Netio ? obecne nowości w ofercie telewizyjnej Netii wszystko mówią .
 5  
Ja chcę. Biorę od razu. Mogę wziąć nawet 100 mega i zapłacę 70 zł czyli cenę wyższą nawet i podpiszę umowę na 4 lata nawet. Mój brat i dwóch sąsiadów też wezmą to.
Oczywiście w miejscowości gminnej nikt mi tego nie da bo to miasta mają wszystkie sieci i sobie przebierają w ofertach a w gminach neostrada na 30 letniej miedzi max 10 mega z toną błędów....
Taka jedna sieć z projektem z UE mogłaby z łatwością zabrać Orange wszystkich klientów którzy się męczą z neostradą.
 2  
TV to oglądają już sami 50+, coraz więcej ludzi rezygnuje z TV, kablówek itp, internet jest ważniejszy.
 4  
netia światłowodowy dostęp z prędkością
pobierania do 300 Mb/s w cenie 50 zł miesięcznie.
Wariant do 500 Mb/s kosztuje 60 zł miesięcznie,
do 1 Gb/s, to wydatek 70 zł miesięcznie

Orange Światłowód do 300 Mb/s 59,98zł/mies. z rabatami
Orange Światłowód do 600 Mb/s 69,98zł/mies. z rabatami
Orange Światłowód do 1 Gb/s 79,98zł/mies. z rabatami
 0  
Jasne, najpierw niech poprawią swoje usługi, mam 50mb/s a internet od miesiecy szura 2mb/s download i 0.60mb/s upload (i tu jest haczyk tego "DO" przy podpisywaniu umowy z nimi) szkoda z nimi zachodu reklamacje nie pomagają, serwisand dzwoni i udaje wariata...
 3  
Jeśli macie jakąś konkretną stabilną alternatywę (Orange Światłowód, kablówkii, inny internet światłowodowy) to wszystko jest lepsze niż internet od Netii.
 5