Łukasz Szewczyk24.08.2020 (15:02)26 komentarzy

Nowy dekoder 4K TV BOX w UPC Polska (wideo)

• UPC Polska wprowadza do swojej oferty najmniejszy na rynku dekoder 4K
• Polska jest pierwszym krajem w ramach Liberty Global, w którym do oferty trafił UPC 4K TV Box
UPC TV 4K BOX / Fot. UPC
UPC TV 4K BOX / Fot. UPC
UPC 4K TV BOX to połączenie nowoczesnego wyglądu i kompaktowych wymiarów (80x80x18, waga 97 gram) z innowacyjnością. Sterowane głosem urządzenie zapewnia dostęp do telewizji na żywo, Replay TV, wideo na żądanie oraz szeregu aplikacji (np. YouTube). Oprócz obrazu 4K oferuje dźwięk przestrzenny Dolby. Pozwala strumieniowo przesyłać na ekran telewizora treści tworzone przez użytkowników na ich telefonach. Dzięki integracji z Horizon GO, treści oglądane na urządzeniach mobilnych można oglądać dalej na telewizorze, i odwrotnie. Dekoder posiada możliwość zasilania ze złącza USB przez telewizor, a łączność Wi-Fi umożliwia podłączenie do telewizora w dowolnym pomieszczeniu i tworzenie rozwiązania multiroom.

Obudowa dekodera wykonana jest w 35% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu i nie wykorzystuje w swojej budowie tworzyw sztucznych jednorazowego użytku. Dodatkowo, w porównaniu z urządzeniami poprzedniej generacji, w dekoderze UPC 4K TV BOX zużycie energii zostało zmniejszone o 77% i utrzymuje się na poziomie poniżej 5W, nawet podczas oglądania treści w wysokiej rozdzielczości 4K.

Nowy dekoder 4K od UPC Polska
Nowy dekoder 4K od UPC Polska
- W UPC Polska satysfakcja naszych klientów jest priorytetem. Dlatego stale dążymy do tego, by zapewniać im najwyższej jakości innowacyjne usługi internetowe, cyfrową rozrywkę i najbogatsze treści. Potwierdzając pozycję lidera rynku tytułem najszybszego internetu w Polsce, cieszę się, że jesteśmy pierwszym krajem w Liberty Global, który wprowadza na rynek przełomowy UPC 4K TV BOX. Jestem przekonany, że pozwoli nam on podnieść satysfakcję i lojalność naszych klientów na jeszcze wyższy poziom, a także dotrzeć marce UPC do milionów nowych gospodarstw domowych w całym kraju - mówi Robert Redeleanu, CEO UPC PolskaNowy dekoder 4K TV BOX pojawił się na rynku wraz z kampanią "Back to School", w ramach której operator proponuje elastyczne oferty dopasowane do zróżnicowanych potrzeb klientów. Nowe portfolio obejmuje nowe pakiety internetowe, w tym zupełnie nową prędkość do 750 Mb/s, a także podwojone pakiety danych mobilnych. UPC 4K TV BOX dostępny jest wraz z pakietem telewizyjnym MAX i internetem w technologii GigaConnect w trzech konfiguracjach: z internetem 500 Mb/s za 89,99 zł, z internetem 750 Mb/s za 99,99 zł i z prędkością 1 Gb/s za 119,99 zł.

Ponadto klienci otrzymają dostęp do rozwiązania Horizon 360, czyli maksymalnej integracji dekodera z aplikacją oraz Replay TV. Dodatkowo osoby, które zdecydują się na jedno z powyższych rozwiązań, mogą otrzymać dostęp do pakietu HBO przez 10 miesięcy oraz kartę SIM z pakietem danych do 45 GB lub 50% rabatu na 4 miesiące od ceny abonamentu.

Komentarze (1 - 10 z 26)

No i Super Że Upc Wprowadziła Dekoder UHD Do Oferty Upc Bardzo Się Z Tego Cieszę i Naprawdę Jest To Mały Dekoder Jak Pokazali Na Zdjęciu Na Stronie Upc.
 11  
Wszystko super tylko po sprawdzeniu listy kanałów w ofercie nie widać żadnych programów w 4K.A na stronie oferta na razie widoczna tylko dla nowych klientów.
 25  
A jakie kanały 4K ma UPC w ofercie?
 22  
Czyli na Horizonie 4K da się zrobić apkę YouTube ale na starym Horizon specjalnie wycofali aplikację podając jakieś bzdurne dyrdymały.

Po drugie na starym Horizon nie ma kanału Gold TV, ale na Mediabox jest, na infolinii powiedzieli że tak ma być ... bo to Horizon i on nie obsługuje :-(

Horizon 4K - waga 97 gramów, czyli bez żadnego dysku (nagrywarki)? Co to ma być? W kieszeni mam go nosić że waży 100 gram? Może być i kilogram pod warunkiem, że się nie zacina i nagrywa ... Jeszcze w starym Horizon nie naprawili regulacji głośności.

I co z tego że 4K jak nie ma żadnych nowych programów? Dla kogo to jest? jakieś żarty?
 23  
Zdzisiu... dostaniesz miejsca na 50 godzin swoich nagrań w chmurze, jak w tv światłowodowej i żaden dysk ci nie potrzebny
 12  
Na obecnym Horizonie mam nagrania z którymi nie chcę się rozstawać pod żadnym pozorem więc jeśli nie będzie możliwości ich przeniesienia na inny dysk lub na nowy dekoder 4K to zostaję przy obecnym sprzęcie !!!
 6  
 RJG
A jakie kanały 4K ma UPC w ofercie?
Nie ma kanału w 4K, ale niekoniecznie chodzi im o kanały. Reklamują ten dekoder wraz z treściami VOD, a w swojej bazie mają m.in. "Cóż za piękny dzień", który ukazał się w 4K. Może chodzi zatem o filmy w VOD w 4K.
 23  
Jest od dzisiaj Ultra Tv HD 4k w mediaboxie na pozycji 164
 1  
Na razie według strony UPC-pytania i odpowiedzi pojawi się pewnie FunBox 4k oraz Ultra TV 4k,bo od dziś dołączył w HD w dekoderach Horizon i Mediabox
 5  
Lepiej oglądać ciekawe treści w 1080p niż nic nie oglądać w 4K.
 6