Łukasz Szewczyk04.09.2020 (13:25)5

T-Mobile rezygnuje z usług bankowych

• T-Mobile Polska i Alior Bank podjęły decyzję o zakończeniu współpracy pod marką T-Mobile Usługi Bankowe.
• Wkrótce z rynku zniknie marka T-Mobile Usługi Bankowe, a jej klienci będą mogli korzystać z pełnego portfolio usług i produktów Alior Banku.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 5 z 5)

Czyli będzie odpływ klientów, bo nikt normalny nie przejdzie do Alior
 9  
Czy wszystkie usługi jak i zwrot za płatności jakie posiadało się w t-mobile usługi bankowe, pozostaną po 29 listopada?
 1  
@Michal312

„zostawiamy ich w rękach naszych dotychczasowych partnerów w projekcie, gwarantując dostęp do wszystkich usług, z których dotychczas korzystali - mówi Piotr Bubak, Dyrektor Departamentu usług abonamentowych T-Mobile Polska”

To kłamstwo, ponieważ Alior wymienia długą listę usług, które nie będą już dostępne.
 0  
Wystarczy zajrzeć na stronę banku i przeczytać.

"Od 29 listopada br. nie będą Państwo mogli przystąpić do promocji „Zwrot za zakupy dla klientów T-Mobile Usługi Bankowe”. Jeżeli przystąpili lub przystąpią Państwo do tej promocji przed 29 listopada br., to promocja będzie Państwa w dalszym ciągu obowiązywać także po tym dniu. Podczas weryfikacji spełnienia przez Państwa warunków promocji będziemy uwzględniać wyłącznie umowy kredytowe podpisane w oddziale T-Mobile Usługi Bankowe."
 0  
ponoć tak, więc cashback 25zł/m-c nadal zostanie, pytanie tylko jak długo np. skończy się ważność karty kredytowej i wówczas koniec promocji, tak to widze. Napisali, że podpisane umowy będę nadal kontynuowane na dotychczasowych zasadach.
 1