Łukasz Szewczyk10.09.2020 (12:56)5 komentarzy

Play zapłaci do 9 rat za telefon

• Play wprowadza nową promocję dla przenoszących numer
• W najnowszych ofertach operator umożliwia korzystny zakup nowoczesnych smartfonów, za które sam zapłaci 6 lub nawet 9 rat
Play zapłaci do 9 rat za telefon
Paczki danych, nielimitowane rozmowy i SMS-y czy dostęp do Amazon Prime Video na pół roku to tylko część korzyści, które w nowych taryfach zapewnia operator. Teraz Play daje także możliwość wyboru jednego spośród najnowocześniejszych smartfonów, w tym modeli obsługujących 5G, za które sam zapłaci 6 lub nawet 9 rat.
Częstą barierą przy wyborze telefonu z górnej półki jest wysoka opłata miesięczna. Play ułatwia dostęp do flagowych smartfonów. W tym celu obniżył opłaty miesięczne i wydłużył okres spłaty telefonu do 36 lub nawet 48 miesięcy. Co więcej, klientom, którzy przeniosą numer do Play, przy wyborze abonamentu z telefonem, 6 lub nawet 9 rat za urządzenie zapłaci operator.

Jeśli klient zdecyduje się na ofertę Play L lub Play HOMEBOX i rozłoży okres spłaty telefonu na 3 lata przy wyborze jednego ze smartfonów marki Samsung lub Xiaomi, Play pokryje koszty aż 9 rat za urządzenie. W obu ofertach operator gwarantuje w cenie abonamentu nielimitowane rozmowy i SMS-y, dostęp do PLAY NOW (lub usługę "Bezpieczna Rodzina") oraz Amazon Prime Video i Tidal przez sześć miesięcy bez opłat. Obydwa pakiety umożliwiają swobodne korzystanie z internetu dzięki atrakcyjnym paczkom danych - w abonamencie Play L to aż 70 GB za 75 zł, a w Play HOMEBOX internet mobilny i domowy bez limitu danych za 85 zł miesięcznie. Obie te oferty dają możliwość korzystania z technologii 5G, a wśród dostępnych smartfonów znajdują się modele obsługujące sieć najnowszej generacji, np. Xiaomi Mi 10 Lite 5G.

Osoby, które nie potrzebują aż tak rozbudowanego pakietu lub wybrały inny model z szerokiej puli smartfonów dostępnych w Play z okresem spłaty na 3 lata, otrzymają 6 rat w prezencie. Ta opcja jest dostępna przy wyborze oferty Play S, Play M, Play L lub Play HOMEBOX. Cena za pakiet M z 20 GB internetu oraz nielimitowanymi rozmowami to 55 zł miesięcznie, z dostępem do Amazon Prime Video i Tidal na 6 miesięcy oraz pakietem podstawowym PLAY NOW w cenie. Najtańszy z pakietów w opcji S kosztuje tylko 35 zł miesięcznie i poza paczką danych zapewnia nielimitowane rozmowy oraz pół roku Amazon Prime Video bez dodatkowych opłat. Do cen należy doliczyć miesięczną opłatę za telefon, którą klient dopasowuje do siebie wg własnych preferencji.

Każdy z dostępnych abonamentów może zostać rozszerzony o dodatkowy numer - jeden w opcji DUET lub nawet dziewięć kolejnych w formule RODZINA. Wówczas karta SIM dla każdego kolejnego członka rodziny to koszt jedynie 35 zł, a piąta oferowana jest gratis.

Promocja dostępna jest również w ofercie dla Biznesu, w której 9 opłaconych rat otrzymują klienci BIZNES BOX PRO z wybranym modelem Samsung i Xiaomi. Natomiast 6 darmowych rat zyskują klienci pakietów BIZNES START, BIZNES BOX oraz BIZNES BOX PRO.

Promocyjnej ofercie towarzyszyć będzie kampania reklamowa w nowej formule. Startuje ona w piątek 11 września. Szczegóły na www.play.pl oraz w salonach operatora.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Wszystko jak zawsze zagmatwane i nieczytelne w Play. Kiedyś to były oferty teraz mnóstwo warunków a to tylko od tego abonamentu a to tylko na 3 lata itp. Paranoja.
 7  
Play sie skonczyl kilka lat temu, obecnie konkurencja nie śpi
 6  
Każdy normalny człowiek kupuje telefon w sklepie i bierze abonament lub pre-paid bez telefonu
 10  
Każdy normalny człowiek kupuje telefon w sklepie i bierze abonament lub pre-paid bez telefonu
Dokładnie tak.
 2  
A ja tam zawsze biorę telefon u operatora ostatnio np samsunga a40 za 1zl abonament 67 zł no limit , 20 GB , bez limitu połączenia do UE z polski . Umowa na 24 miesiące . Aha i z promocji za zakup samsunga jeszcze 200 bankomat wypłacił :)
Ale to nie Był Play :)
 1  

Polecamy