Łukasz Szewczyk14.09.2020 (12:30)7

Plus z Grupy Cyfrowy Polsat z największym transferem danych w Polsce

• Według najnowszego raportu przygotowanego przez niezależną firmę analityczną Tefficient dotyczącego mobilnej transmisji danych na świecie klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu w całym 2019 roku, podobnie jak rok wcześniej, przetransferowali najwięcej danych w Polsce.
• Taki wynik daje Grupie Cyfrowy Polsat 5. pozycję w zestawieniu europejskich sieci komórkowych.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 7 z 7)

To już kolejny raz że mają rekordowe transfery. Ciekawe czy inne sieci wytrzymałyby takie obciążenie
 2  
I o ironio na wsi Plus działa najlepiej, Orange jako tako a Play i T-Mobile mizernie. Zwłaszcza jeśli chodzi o moje tereny i miejscowości na granicy powiatów
 0  
a tmobile kiszka, tyle ciemniali w reklamach a nikt nie chce tam iść :)
 1  
A ja musiałem zrezygnować z internetu Plusa, a2mobile i Aero2 (wszystko na bazie Plusa) z powodu braku zasięgu, 12 km od Częstochowy.
 1  
Może masz lokalnie słabiej bo w pokryciu sygnałem akurat Plus najlepiej sobie radzi
 3  
Korzystałem z odu idu 200 w teorii internet według zapewnień konsultanta Plusa miał być rewelacyjnie szybki, w praktyce szybkość w godzinach szczytu była zbliżona do 1,5Mb przy niewykorzystanym transferze danych (1 kilometr do nadajnika bez przeszkód terenowych) a odpowiedź konsultanta Plusa 1,5 Mb to nie jest prędkość reklamowana. Teoria internet jest super praktyka taki jak 20 lat temu.
 1  
a tmobile kiszka, tyle ciemniali w reklamach a nikt nie chce tam iść :)
t-mobile był na dnie i reklamami reanimowali go, na chwilę stał się 'modny' ale teraz mamy powrót do rzeczywistości i więcej ludzi od nich ucieka niż przychodzi
 2