Łukasz Szewczyk30.09.2020 (14:21)4 komentarze

Nowe kanały w Play Now TV

• Do telewizyjnej oferty sieci Play dołączają trzy nowe kanały.
Nowe kanały w Play Now TV
Play Now TV to telewizyjna propozycja sieci Play. Usługa dostępna jest na wielu urządzeniach - na dekoderze PLAY NOW TV BOX, na smartfonach, tabletach, urządzeniach działających w oparciu o system Android TV, a także na stronie playnow.pl. Dodatkowo klienci Play korzystają z usługi bez zużycia pakietów danych.
Od 1 października do oferty programowej Play Now i Play Now TV dołączają kolejne propozycje. Do pakietu Extra dodane zostały dwa kanały z rodziny AXN - AXN Black i AXN White, a w pakiecie News pojawił się program France24.

AXN Black to kanał, w którego propozycjach serialowo-filmowych znajdziemy emocjonujące hity kinowe z gwiazdorską obsadą. Wśród najnowszych jest film "Spiderman: Homecoming", opowiadający historię jednego z najbardziej popularnych superbohaterów Marvela w całkowicie innym świetle.

AXN White to angażujące i intrygujące kino amerykańskie i europejskie, a także najnowsze propozycje serialowe. Przykładem jest nowa, trzymająca w napięciu kryminalna produkcja "Absentia" o przygodach Agentki FBI Emily Byrne.

Nowe kanały AXN, AXN Black i AXN White będą odkodowane przez cały październik dla wszystkich klientów Play Nowi Play Now TV bez dodatkowych opłat.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Kiedyś to były dobre kanały, z ciekawymi serialami, ale to było w latach 2003-2008. Dzisiaj to przeładowany reklamami szmelc. Już FOX czy CC mają lepszą ramówkę.
 8  
No fajnie ale kiedy w końcu pojawią się kanały Canal + oraz Polsat i TV4 zapowiadane już w sierpniu ?
 6  
Widzę że Play rozwija się szybciej niż UPC .....

Nawet Play ma VH-1 classic który jutro zamieni się w MTV 80's ....
 1  
A kiedy seriale L.A.'s Finest II i Alex Rider w AXN Now. I czy będzie opcja 7 dni wstecz na AXN HD. I czemu Black i White a brak Spin HD. Wolałbym Biznes24 zamiast France24. Nie obraziłbym się tez na MixTape
 1