Łukasz Szewczyk30.09.2020 (14:27)5 komentarzy

Sieć 5G dostępna już w Plusie na kart. Wraca promocja na dodatkowe 60 GB

• Z uruchomionej przez Plusa sieci 5G na częstotliwości 2,6 GHz TDD mogą teraz promocyjnie korzystać również użytkownicy ofert Plus na Kartę.
• Ponownie dostępna jest także specjalna promocja z dodatkowym pakietem 60 GB
Sieć 5G dostępna już w Plusie na kart. Wraca promocja na dodatkowe 60 GB
Od 1 października 2020 roku klienci Plus na Kartę mają możliwość promocyjnego korzystania z nowoczesnej technologii mobilnego dostępu do Internetu. Zyskają dzięki temu transfer danych do 600 Mb/s w sieci 5G Plusa. Wystarczy znajdować się w jej zasięgu i posiadać odpowiedni smartfon lub router obsługujący technologię 5G na częstotliwości 2,6 GHz TDD.
Wraz z udostępnieniem 5G dla klientów Plus na Kartę wraca też specjalna promocja. "Superoferta 60 GB" to trzy pakiety po 20 GB, przyznawane automatycznie po sobie co 30 dni, a opłata wynosi 15 zł i jest pobierana jednorazowo w momencie włączenia promocji. Aby z niej skorzystać należy posiadać aktywne konto oraz posiadać środki pozwalające na pobranie opłaty. Promocję można włączyć krótkim kodem *136*11*0060# lub aktywować w aplikacji Mobilny Plus Online i jest ona dostępna dla użytkowników taryf Plus Elastyczna na Kartę, Prosto na Kartę i Nowy Plush.

Sieć 5G Plusa na częstotliwości 2,6 GHz TDD z szerokością pasma 50 MHz pozwala osiągnąć równowagę pomiędzy szybkością transferu danych (do 600 Mb/s) i zasięgiem (czyli szeroką dostępnością), zachowując oba parametry wysokiej jakości. W codziennym użytkowaniu Internet 5G zapewnia większy komfort korzystania z sieci szczególnie w zakresie szybkości pobierania bardzo dużych ilości danych, płynnego streamingu wysokiej jakości, czy usług z zastosowaniem VR i AR.

Komentarze (1 - 5 z 5)

U mnie plus nie ma zasięgu nawet w 2G, więc z czym do ludzi :P
 6  
plus to średniowieczny fallus co ru.cha abonentów w dupsko , brak zasięgu wszędzie
 9  
Do szczekających tu hejterków - jakoś większość ludzi ma zasięg i to lepszy niż mają w innych sieciach.
Z Plusa odchodzi najmniej ludzi i najwięcej przychodzi nie bez powodu
 2  
Guru. Ja w Częstochowie mam bardzo dobry zasięg Plusa i w tej chwili korzystam z 3 x 20 GB ale 12 km od miasta nie ma zasięgu Plusa i Aero2. Musiałem dodatkowo zainstalować Playa.
 7  
W Kraśniku też będzie zasięg G5? Podobno tam mają powrócić do centrali telefonicznej na korbkę :)
https://www.alejak.pl/
 2