Łukasz Szewczyk01.10.2020 (19:13)5 komentarzy

100 GB dla nowych użytkowników i dwa razy więcej internetu w Play na kartę

• Play wprowadza nowe promocje w ofercie na kartę
• Kupujący starter Play mogą otrzymać 100 GB ważnych do końca roku
• Dla obecnych klientów dostępne są nowe pakiety internetowe, których aktywacja w aplikacji Play24 pozwala otrzymać dwa razy więcej GB.
100 GB dla nowych użytkowników
Play przygotował specjalną ofertę dla nowych klientów, oferując promocyjny pakiet 100 GB za darmo. Należy kupić i zarejestrować dowolny starter Play, po czym aktywować "Internet za darmo do końca roku" w aplikacji Play24 w zakładce Pakiety. Z promocji mogą skorzystać osoby, które aktywują swój starter między 1 października 2020 a 5 stycznia 2021 roku.
Play proponuje również rozwiązanie dla tych, którzy na co dzień potrzebują dużej ilości internetu, aby wygodnie surfować po sieci, czy korzystać z mediów społecznościowych. Klienci, którzy doładują konto w aplikacji Play24, będą mogli aktywować dwa razy większy pakiet danych w tej samej cenie. Wraz z początkiem października pakiet 1 GB kosztuje tylko 5 zł, a opcja za 30 zł oferuje nawet 30 GB internetu do wykorzystania. Dla wygody wszystkich użytkowników paczki mogą być wykupione jednorazowo na okres 30 dni lub cykliczne, które same odnawiają się co miesiąc pod warunkiem posiadania środków na koncie. Pakiety można włączyć w taryfach Formuła Play na kartę, Play na kartę, Play na Kartę Lubię to! i Play na Kartę Rok Ważności Konta.

Klienci mają także do wyboru wiele propozycji pakietowych, w których oprócz paczek internetu otrzymują nielimitowane rozmowy i SMS-y. Wśród nich są: SOLO M za 25 zł miesięcznie z 10 GB, SOLO L z 15 GB internetu w cenie 30 zł oraz SOLO XL 5G w cenie 35 zł z internetem bez limitu GB (20 GB z pełną prędkością).

Komentarze (1 - 5 z 5)

A na blogplay.pl cenzura idzie pełną parą. Mogę się założyć że skasują ten mój komentarz:
"Ja tam wolę konkurencję gdzie na 90 dni za 30zł ma się no limit rozmowy, SMSy i 105 GB netu. Ewentualnie Heyah za 25zł miesięcznie daje no limit rozmowy SMSy MMSy i 35GB na 31 dni i zasięg o niebo lepszy od Play. Jeszcze jakbyście do no limitów dodali 2*więcej internetu to bym powiedział że coś ruszyło. Ale pustym 100 GB bez no limit rozmowy SMSy i MMSy nie skusicie mnie do powrotu do Play. Szczególnie że podobno od nowego roku chcecie działać TYLKO na własnych nadajnikach..."
 2  
Podrzuć tę ofertę na 90 dni za 30 złotych no-limit. Chyba się coś przyśniło.
 1  
Sprawdź ofertę lycamobile.pl (w zakładce pakiety - pakiety na 90 dni)
 1  
Nic nowego.
 1  
1GB kosztyje TYLKO 5zł....
hahahaha, dawno się tak nie uśmiałem
 0