Łukasz Szewczyk05.10.2020 (12:15)1 komentarz

Polsat i TV4 w telewizyjnej ofercie Play

• Play rozszerza pakiet Podstawowy Play Now i Play Now TV o kolejne kanały.
• Od teraz, wszyscy użytkownicy telewizji Play mają dostęp do dwóch nowych kanałów - Polsat i TV4.
Polsat i TV4 dołączają do oferty Play
Dzięki zgodzie udzielonej P4 przez Telewizję Polsat od teraz, do tej oferty dołączają kolejne, kluczowe kanały - Polsat oraz TV4, które wzbogacą pakiet Podstawowy.
Polsat to pierwsza ogólnopolska prywatna stacja telewizyjna. Jej oferta programowa budowana jest głównie w oparciu o własne produkcje oraz bogaty wybór filmów fabularnych, seriali zagranicznych i programów rozrywkowych. Najpopularniejsze pozycje w ofercie to programy od lat cieszące się uznaniem widzów: "Taniec z Gwiazdami", "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", seriale "Przyjaciółki" czy "Pierwsza Miłość", a także reality show "Love Island. Wyspa Miłości".

TV4 zaś oferuje przegląd telewizyjnej rozrywki: przebojowe polskie i zagraniczne seriale, atrakcyjne programy rozrywkowe i popularnonaukowe, bogaty wybór filmów fabularnych, animacji dla dzieci oraz interesujących pozycji dokumentalnych. Stacja może pochwalić się m.in. najchętniej oglądanym programem popularnonaukowym w Polsce - "Galileo" oraz serialami "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny", czy "Policjantki i Policjanci".

Komentarze (1 - 1 z 1)

Przeżywam szok!!!
 1