Łukasz Szewczyk09.10.2020 (13:39)1 komentarz

Milion abonentów Telewizji Orange

• Z telewizji Orange korzysta już milion abonentów.
- Cieszymy się, że nasze konsekwentne działania związane z rozszerzaniem oferty telewizyjnej o nowe kanały jak i nowe funkcjonalności przełożyły się na sukces komercyjny. Wynik ten osiągnęliśmy również dzięki Orange Love. Blisko 85% klientów Telewizji Orange korzysta z telewizji właśnie ramach pakietu Orange Love. Widzimy jak dużą siłą jest oferowanie klientom pakietu usług, w tym usług telewizyjnych - powiedział Artur Stankiewicz dyrektor marketingu rynku konsumenckiego Orange Polska.
W ofercie Telewizji Orange znajduje się obecnie ponad 190 kanałów z czego większość w jakości HD oraz 3 w jakości 4K. Obecnie 343 tysięcy klientów Orange korzysta z dekoderów 4K. Klienci Orange TV w technologii IPTV korzystający z dekodera 4K, mogą oglądać wybrane seriale i programy w jakości 4K dostępne w serwisie Netflix, bezpośrednio z poziomu dekodera telewizyjnego.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Niestety telewizja nie działała, po paru miesiącach walki w końcu z inernetu orange udało mi się przesiąć na dobrze działjący internetu z https://airmax.pl/ a wystarczy poczytac na https://portal-konsumenta.pl/ jak działa orange i ich ten cały niedzałający światłowód
 1